Guide til direktesendte kamper på Direktesport

Kamper med idag tirsdag, 23.04.2024
18:00 Skeid Skeid Raufoss Fotball Raufoss Fotball
Imorgen onsdag, 24.04.2024
18:00
  • NM Cup
IL Stjørdals/Blink IL Stjørdals/Blink Levanger FK Levanger FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
IL Hødd IL Hødd Aalesunds FK Aalesunds FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Elverum Fotball Elverum Fotball HamKam HamKam
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL Rosenborg Rosenborg
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Flekkerøy IL Flekkerøy IL Egersunds IK Egersunds IK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
SK Vard Haugesund SK Vard Haugesund Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Bærum SK Bærum SK Stabaek Stabaek
  • Allente
  • TV 2 Play
  • Direktesport
18:00
  • NM Cup
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL Lyn Fotball Lyn Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball Kongsvinger Kongsvinger
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Strindheim IL Strindheim IL Molde Molde
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
IK Junkeren IK Junkeren Bodø/Glimt Bodø/Glimt
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Skjervøy IK Skjervøy IK Alta IF Alta IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
IF Fram Larvik IF Fram Larvik Arendal Fotball Arendal Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Frigg Oslo FK Frigg Oslo FK KFUM Oslo KFUM Oslo
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Eidsvold TF Eidsvold TF Mjøndalen IF Mjøndalen IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Mandalskameratene Mandalskameratene Bryne FK Bryne FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Frøya FK Frøya FK Sogndal Sogndal
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
SK Træff SK Træff Kristiansund Kristiansund
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Stord Sunnhordland FK Stord Sunnhordland FK Lysekloster IL Lysekloster IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Pors Grenland Pors Grenland Odd Odd
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
IF Fløya IF Fløya Tromsø Tromsø
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Råde IL Råde IL Moss FK Moss FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Melhus IL Melhus IL Ranheim Fotball Ranheim Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Askøy FK Askøy FK SK Brann SK Brann
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
Torvastad IL Torvastad IL Viking FK Viking FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:00
  • NM Cup
FK Jerv FK Jerv Strømsgodset IF Strømsgodset IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Torsdag, 25.04.2024
17:00
  • NM Cup
Oppsal IF Oppsal IF Vålerenga Vålerenga
18:00
  • NM Cup
Hønefoss BK Hønefoss BK Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • NM Cup
FK Eik Tønsberg FK Eik Tønsberg Fredrikstad Fredrikstad
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:30 IF Fløya IF Fløya IL Ulfstind IL Ulfstind
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Lørdag, 27.04.2024
14:00 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL Grorud IL Grorud IL
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
Strømmen IF Strømmen IF Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
Sotra SK Sotra SK FK Jerv FK Jerv
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
Eidsvold TF Eidsvold TF FK Gjøvik-Lyn FK Gjøvik-Lyn
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
15:00
  • 2. divisjon
Follo FK Follo FK Skeid Skeid
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
16:00 Aalesunds FK Aalesunds FK Raufoss Fotball Raufoss Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Åsane Fotball Åsane Fotball Stabaek Stabaek
  • Allente
  • Direktesport
  • TV 2 Play
16:00
  • 1. Divisjon
Bryne FK Bryne FK Sogndal Sogndal
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Sandnes Ulf Sandnes Ulf Levanger FK Levanger FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Kongsvinger Kongsvinger IK Start IK Start
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
16:00
  • 1. Divisjon
Moss FK Moss FK Egersunds IK Egersunds IK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Søndag, 28.04.2024
13:00
  • 2. divisjon
Kvik Halden Kvik Halden SK Vard Haugesund SK Vard Haugesund
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
13:00
  • 2. divisjon
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL Alta IF Alta IF
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
14:30
  • 1. Divisjon
Mjøndalen IF Mjøndalen IF Vålerenga Vålerenga
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:30
  • 2. divisjon
Notodden FK Notodden FK Lysekloster IL Lysekloster IL
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
16:00
  • 2. divisjon
IL Hødd IL Hødd Flekkerøy IL Flekkerøy IL
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
17:00 Fredrikstad Fredrikstad Sandefjord Sandefjord
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
  • Direktesport
17:00
  • 1. Divisjon
Lyn Fotball Lyn Fotball Ranheim Fotball Ranheim Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:00
  • 2. divisjon
Vålerenga 2 Vålerenga 2 Strindheim IL Strindheim IL
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
19:15
  • Eliteserien
Odd Odd Viking FK Viking FK
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
  • Direktesport
20:00
  • 2. divisjon
IK Junkeren IK Junkeren IL Stjørdals/Blink IL Stjørdals/Blink
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
Mandag, 29.04.2024
13:00
  • 2. divisjon
Viking FK 2 Viking FK 2 Brattvåg IL Brattvåg IL
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
16:00
  • 2. divisjon
SK Brann 2 SK Brann 2 FK Eik Tønsberg FK Eik Tønsberg
  • Direktesport
  • TV 2 Play
  • Allente
Lørdag, 04.05.2024
14:00
  • 2. divisjon
Grorud IL Grorud IL Eidsvold TF Eidsvold TF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
SK Vard Haugesund SK Vard Haugesund Notodden FK Notodden FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball Follo FK Follo FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
  • 2. divisjon
Skeid Skeid Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
  • 2. divisjon
FK Ørn Horten FK Ørn Horten IL Hødd IL Hødd
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
  • 2. divisjon
Lysekloster IL Lysekloster IL Kvik Halden Kvik Halden
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Vålerenga Vålerenga Bryne FK Bryne FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Stabaek Stabaek Kongsvinger Kongsvinger
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
IK Start IK Start Ranheim Fotball Ranheim Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Mjøndalen IF Mjøndalen IF Aalesunds FK Aalesunds FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
16:00
  • 1. Divisjon
Sandnes Ulf Sandnes Ulf Moss FK Moss FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Levanger FK Levanger FK Sogndal Sogndal
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Egersunds IK Egersunds IK Lyn Fotball Lyn Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
20:30
  • 2. divisjon
IL Stjørdals/Blink IL Stjørdals/Blink Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Søndag, 05.05.2024
14:00
  • 2. divisjon
Alta IF Alta IF Strømmen IF Strømmen IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
Brattvåg IL Brattvåg IL Arendal Fotball Arendal Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
  • 2. divisjon
FK Jerv FK Jerv SK Brann 2 SK Brann 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:30
  • 2. divisjon
FK Eik Tønsberg FK Eik Tønsberg Sotra SK Sotra SK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 2. divisjon
FK Gjøvik-Lyn FK Gjøvik-Lyn Vålerenga 2 Vålerenga 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
  • Eliteserien
Haugesund Haugesund KFUM Oslo KFUM Oslo
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
17:00
  • 2. divisjon
Strindheim IL Strindheim IL IK Junkeren IK Junkeren
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:15
  • Eliteserien
Viking FK Viking FK Tromsø Tromsø
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
Mandag, 06.05.2024
18:00
  • 2. divisjon
Flekkerøy IL Flekkerøy IL Viking FK 2 Viking FK 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Lørdag, 11.05.2024
13:00
  • 2. divisjon
Sotra SK Sotra SK Lysekloster IL Lysekloster IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
13:30
  • 2. divisjon
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL FK Gjøvik-Lyn FK Gjøvik-Lyn
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL Follo FK Follo FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
  • 2. divisjon
Eidsvold TF Eidsvold TF Strindheim IL Strindheim IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Aalesunds FK Aalesunds FK Vålerenga Vålerenga
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Lyn Fotball Lyn Fotball Levanger FK Levanger FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Åsane Fotball Åsane Fotball IK Start IK Start
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Sogndal Sogndal Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Bryne FK Bryne FK Mjøndalen IF Mjøndalen IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Ranheim Fotball Ranheim Fotball Egersunds IK Egersunds IK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Kongsvinger Kongsvinger Raufoss Fotball Raufoss Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Moss FK Moss FK Stabaek Stabaek
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 2. divisjon
Arendal Fotball Arendal Fotball Kvik Halden Kvik Halden
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 2. divisjon
Notodden FK Notodden FK Flekkerøy IL Flekkerøy IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 2. divisjon
FK Eik Tønsberg FK Eik Tønsberg FK Jerv FK Jerv
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Søndag, 12.05.2024
12:00
  • 2. divisjon
Vålerenga 2 Vålerenga 2 Alta IF Alta IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
13:30
  • 2. divisjon
IK Junkeren IK Junkeren Skeid Skeid
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
Grorud IL Grorud IL Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
IL Hødd IL Hødd SK Vard Haugesund SK Vard Haugesund
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:30
  • Eliteserien
Kristiansund Kristiansund Bodø/Glimt Bodø/Glimt
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
14:30
  • 2. divisjon
Strømmen IF Strømmen IF IL Stjørdals/Blink IL Stjørdals/Blink
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
  • Eliteserien
KFUM Oslo KFUM Oslo Fredrikstad Fredrikstad
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
19:15
  • Eliteserien
Lillestrøm SK Lillestrøm SK SK Brann SK Brann
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
Mandag, 13.05.2024
16:00
  • 2. divisjon
SK Brann 2 SK Brann 2 Brattvåg IL Brattvåg IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Torsdag, 16.05.2024
14:00
  • 2. divisjon
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball Vålerenga 2 Vålerenga 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 1. Divisjon
Aalesunds FK Aalesunds FK Sogndal Sogndal
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
  • 2. divisjon
Arendal Fotball Arendal Fotball FK Jerv FK Jerv
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • Eliteserien
Bodø/Glimt Bodø/Glimt Tromsø Tromsø
  • TV 2
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
18:00
  • Eliteserien
Fredrikstad Fredrikstad Strømsgodset IF Strømsgodset IF
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
18:00
  • 1. Divisjon
Vålerenga Vålerenga Kongsvinger Kongsvinger
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • 1. Divisjon
Stabaek Stabaek Lyn Fotball Lyn Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • 1. Divisjon
IK Start IK Start Egersunds IK Egersunds IK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • 1. Divisjon
Sandnes Ulf Sandnes Ulf Bryne FK Bryne FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • 1. Divisjon
Raufoss Fotball Raufoss Fotball Moss FK Moss FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • 1. Divisjon
Levanger FK Levanger FK Ranheim Fotball Ranheim Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:00
  • 2. divisjon
FK Ørn Horten FK Ørn Horten FK Eik Tønsberg FK Eik Tønsberg
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Mandag, 20.05.2024
13:00
  • 2. divisjon
Strindheim IL Strindheim IL Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
FK Gjøvik-Lyn FK Gjøvik-Lyn Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
Alta IF Alta IF IK Junkeren IK Junkeren
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
  • 2. divisjon
Follo FK Follo FK Eidsvold TF Eidsvold TF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 2. divisjon
IL Stjørdals/Blink IL Stjørdals/Blink Grorud IL Grorud IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 2. divisjon
Kvik Halden Kvik Halden Notodden FK Notodden FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 2. divisjon
Flekkerøy IL Flekkerøy IL Sotra SK Sotra SK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
  • Eliteserien
Strømsgodset IF Strømsgodset IF Haugesund Haugesund
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
18:00
  • 2. divisjon
Brattvåg IL Brattvåg IL IL Hødd IL Hødd
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:00
  • 2. divisjon
Skeid Skeid Strømmen IF Strømmen IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:15
  • Eliteserien
Tromsø Tromsø Rosenborg Rosenborg
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
Tirsdag, 21.05.2024
18:00
  • 2. divisjon
Lysekloster IL Lysekloster IL SK Brann 2 SK Brann 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:00
  • 2. divisjon
SK Vard Haugesund SK Vard Haugesund Viking FK 2 Viking FK 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Lørdag, 25.05.2024
13:00
  • 2. divisjon
FK Eik Tønsberg FK Eik Tønsberg Brattvåg IL Brattvåg IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
Grorud IL Grorud IL FK Gjøvik-Lyn FK Gjøvik-Lyn
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
  • 2. divisjon
Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
  • 2. divisjon
Strindheim IL Strindheim IL Alta IF Alta IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
  • 2. divisjon
IL Hødd IL Hødd Kvik Halden Kvik Halden
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • 2. divisjon
FK Jerv FK Jerv Flekkerøy IL Flekkerøy IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Søndag, 26.05.2024
14:00
  • 2. divisjon
Eidsvold TF Eidsvold TF IL Stjørdals/Blink IL Stjørdals/Blink
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
  • 2. divisjon
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL Strømmen IF Strømmen IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
  • Eliteserien
Rosenborg Rosenborg Kristiansund Kristiansund
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
17:00
  • 2. divisjon
Sotra SK Sotra SK Arendal Fotball Arendal Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:30
  • 2. divisjon
IK Junkeren IK Junkeren Follo FK Follo FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:15
  • Eliteserien
SK Brann SK Brann Molde Molde
  • TV 2
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
Mandag, 27.05.2024
16:00
  • 2. divisjon
Viking FK 2 Viking FK 2 Lysekloster IL Lysekloster IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
18:00
  • 2. divisjon
SK Brann 2 SK Brann 2 SK Vard Haugesund SK Vard Haugesund
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:00
  • 2. divisjon
Vålerenga 2 Vålerenga 2 Skeid Skeid
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Søndag, 02.06.2024
17:00
  • Eliteserien
Kristiansund Kristiansund Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
19:15
  • Eliteserien
Rosenborg Rosenborg Fredrikstad Fredrikstad
  • TV 2
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
Onsdag, 12.06.2024
19:00
  • 1. Divisjon
Stabaek Stabaek Mjøndalen IF Mjøndalen IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Flere dager

For øyeblikket er det 144 live TV-kamper fra 5 forskjellige konkurranser. Neste kamp du kan nyte vil være Skeid - Raufoss Fotball-NM Cup VM-kamp som vil bli spilt tirsdag 23. april 2024 kl. 18:00.