Fotballkamper på TV idag

Kamper med idag tirsdag, 28.05.2024
1. Divisjon 1. Divisjon
19:00
IK Start IK Start Sogndal Sogndal
2. Bundesliga 2. Bundesliga
20:30
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden Jahn Regensburg Jahn Regensburg
3. divisjon 3. divisjon
18:00
Trygg/Lade Trygg/Lade Stabæk 2 Stabæk 2
19:00
Asker Fotball Asker Fotball Skeid 2 Skeid 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Admiral Bundesliga Admiral Bundesliga
19:00
TSV Hartberg TSV Hartberg Austria Wien Austria Wien
  • OneFootball
K League 1 K League 1
12:30
Gwangju FC Gwangju FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Kings World Cup Kings World Cup
00:00
  • Round Robin
Porcinos FC Porcinos FC Muchachos FC Muchachos FC
01:00
  • Round Robin
1K FC 1K FC Club de Cuervos Club de Cuervos
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
02:00
  • Round Robin
Olimpo United Olimpo United Furia FC Furia FC
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
03:00
  • Round Robin
Murash FC Murash FC Raniza FC Raniza FC
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
22:00
  • Round Robin
Jijantes FC Jijantes FC Limón FC Limón FC
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
23:00
  • Round Robin
Los Aliens Los Aliens Ultimate Móstoles Ultimate Móstoles
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
Primera División Argentina Primera División Argentina
00:00
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Barracas Central Barracas Central
02:00
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Platense Platense
Virslīga Virslīga
17:00
Valmiera FC Valmiera FC FK Jelgava FK Jelgava
  • OneFootball
18:00
BFC Daugavpils BFC Daugavpils FK Auda FK Auda
  • OneFootball
Imorgen onsdag, 29.05.2024
EliteserienEliteserien
19:00
Tromsø Tromsø Fredrikstad Fredrikstad
  • TV 2 Play
  • Allente
19:00
SK Brann SK Brann Kristiansund Kristiansund
  • TV 2 Play
  • Allente
19:00
Bodø/Glimt Bodø/Glimt Sandefjord Sandefjord
  • TV 2 Play
  • Allente
Copa ArgentinaCopa Argentina
20:30
El Porvenir El Porvenir Godoy Cruz Godoy Cruz
Europa Conference LeagueEuropa Conference League
21:00
  • Final
Olympiacos Olympiacos Fiorentina Fiorentina
  • Viaplay.no
  • Allente
K League 1K League 1
12:30
Incheon United Incheon United Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  • OneFootball
Kasakhstan CupKasakhstan Cup
15:00
  • Semifinales
FC Tobol FC Tobol FC Atyrau FC Atyrau
  • OneFootball
17:00
  • Semifinales
Aktobe Aktobe Yelimay Semey Yelimay Semey
  • OneFootball
Kings World CupKings World Cup
00:00
  • Round Robin
xBuyer Team xBuyer Team Galácticos del Caribe Galácticos del Caribe
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
01:00
  • Round Robin
Los Troncos FC Los Troncos FC Real Titán Real Titán
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
22:00
  • Round Robin
Deptostra FC Deptostra FC PIO FC PIO FC
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
23:00
  • Round Robin
Peluche Caligari Peluche Caligari Foot2Rue Foot2Rue
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
RegionalligaRegionalliga
19:00
Würzburger Kickers Würzburger Kickers Hannover 96 II Hannover 96 II
  • OneFootball PPV
  • German Football YouTube
VirslīgaVirslīga
17:00
FK Liepaja FK Liepaja SC Grobiņa SC Grobiņa
  • OneFootball
17:00
FK Metta FK Metta RFS Riga RFS Riga
  • OneFootball
19:00
Riga FC Riga FC FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
  • OneFootball
Torsdag, 30.05.2024
Bundesliga Sub-19Bundesliga Sub-19
15:30
B. Dortmund Academy B. Dortmund Academy Hoffenheim Academy Hoffenheim Academy
  • German Football YouTube
Copa ArgentinaCopa Argentina
20:30
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Banfield Banfield
Kings World CupKings World Cup
00:00
  • Round Robin
Olimpo United Olimpo United Medallo City Medallo City
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
01:00
  • Round Robin
Furia FC Furia FC Stallions Stallions
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
22:00
  • Round Robin
Porcinos FC Porcinos FC Saiyans FC Saiyans FC
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
23:00
  • Round Robin
Muchachos FC Muchachos FC Youniors FC Youniors FC
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
MLSMLS
01:30
CF Montréal CF Montréal DC United DC United
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
New York RB New York RB Charlotte FC Charlotte FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Philadelphia Union Philadelphia Union Toronto FC Toronto FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
FC Cincinnati FC Cincinnati Nashville SC Nashville SC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Inter Miami CF Inter Miami CF Atlanta United Atlanta United
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Chicago Fire Chicago Fire Orlando City Orlando City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Houston Dynamo Houston Dynamo Colorado Rapids Colorado Rapids
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Sporting KC Sporting KC Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Austin FC Austin FC Portland Timbers Portland Timbers
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
LA Galaxy LA Galaxy FC Dallas FC Dallas
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Seattle Sounders Seattle Sounders Real Salt Lake Real Salt Lake
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:45
Los Angeles FC Los Angeles FC Minnesota Utd. Minnesota Utd.
  • MLS Season Pass (Apple TV)
Úrvalsdeild KarlaÚrvalsdeild Karla
20:00
Valur Reykjavík Valur Reykjavík Stjarnan Stjarnan
  • OneFootball
22:15
Breidablik UBK Breidablik UBK Víkingur R Víkingur R
  • OneFootball
Fredag, 31.05.2024
1. Divisjon1. Divisjon
19:00
Lyn Fotball Lyn Fotball Mjøndalen IF Mjøndalen IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
EM kvinnerEM kvinner
00:00
  • Kvalifisering
Norge Norge Italia Italia
  • NRK 2
  • NRK TV
  • Allente
21:00
  • Kvalifisering
England England Frankrike Frankrike
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
Kings World CupKings World Cup
00:00
  • Round Robin
SXB FC SXB FC TBD TBD
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
01:00
  • Round Robin
Persas FC Persas FC TBD TBD
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
02:00
  • Round Robin
Club de Cuervos Club de Cuervos Aniquiladores FC Aniquiladores FC
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
03:00
  • Round Robin
1K FC 1K FC West Santos West Santos
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
22:00
Round Robin
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
TreningskampTreningskamp
18:00
AS Roma AS Roma AC Milan AC Milan
  • VG+
Úrvalsdeild KarlaÚrvalsdeild Karla
21:15
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur Fram Reykjavík Fram Reykjavík
  • OneFootball
Lørdag, 01.06.2024
EliteserienEliteserien
18:00
HamKam HamKam SK Brann SK Brann
  • TV 2 Play
  • Allente
1. Divisjon1. Divisjon
16:00
Åsane Fotball Åsane Fotball Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
Sogndal Sogndal Stabaek Stabaek
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
Ranheim Fotball Ranheim Fotball Vålerenga Vålerenga
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
Kongsvinger Kongsvinger Bryne FK Bryne FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
Levanger FK Levanger FK IK Start IK Start
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
Moss FK Moss FK Aalesunds FK Aalesunds FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
Egersunds IK Egersunds IK Raufoss Fotball Raufoss Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Champions LeagueChampions League
21:00
  • Finale
Borussia Dortmund Borussia Dortmund Real Madrid Real Madrid
  • TV 2
  • TV 2 Play
  • Allente
2. divisjon2. divisjon
13:00
IL Stjørdals/Blink IL Stjørdals/Blink FK Gjøvik-Lyn FK Gjøvik-Lyn
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
13:00
SK Vard Haugesund SK Vard Haugesund FK Eik Tønsberg FK Eik Tønsberg
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
Lysekloster IL Lysekloster IL IL Hødd IL Hødd
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Arendal Fotball Arendal Fotball Notodden FK Notodden FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Strømmen IF Strømmen IF Strindheim IL Strindheim IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Kasakhstan Premier LeagueKasakhstan Premier League
16:00
FC Tobol FC Tobol Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
  • OneFootball
18:00
FC Ordabasy FC Ordabasy FC Zhetysu Taldykorgan FC Zhetysu Taldykorgan
  • OneFootball
MLSMLS
01:30
New York City New York City San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
  • MLS Season Pass (Apple TV)
Primera División ArgentinaPrimera División Argentina
23:00
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Deportivo Riestra Deportivo Riestra
Úrvalsdeild KarlaÚrvalsdeild Karla
18:00
KA Akureyri KA Akureyri ÍA Akraness ÍA Akraness
  • OneFootball
VirslīgaVirslīga
16:00
BFC Daugavpils BFC Daugavpils Valmiera FC Valmiera FC
  • OneFootball
Søndag, 02.06.2024
EliteserienEliteserien
14:30
Molde Molde Viking FK Viking FK
  • TV 2 Play
  • Allente
17:00
Tromsø Tromsø Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  • TV 2 Play
  • Allente
17:00
Haugesund Haugesund Bodø/Glimt Bodø/Glimt
  • TV 2 Play
  • Allente
17:00
Kristiansund Kristiansund Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
17:00
Strømsgodset IF Strømsgodset IF Odd Odd
  • TV 2 Play
  • Allente
17:00
KFUM Oslo KFUM Oslo Sandefjord Sandefjord
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2 Sport Premium
19:15
Rosenborg Rosenborg Fredrikstad Fredrikstad
  • TV 2
  • TV 2 Play
  • Allente
  • Direktesport
Italiensk Serie AItaliensk Serie A
18:00
Atalanta Atalanta Fiorentina Fiorentina
  • VG+
2. divisjon2. divisjon
14:00
Skeid Skeid Eidsvold TF Eidsvold TF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL Vålerenga 2 Vålerenga 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
Alta IF Alta IF Grorud IL Grorud IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
Brattvåg IL Brattvåg IL FK Jerv FK Jerv
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:30
Kvik Halden Kvik Halden SK Brann 2 SK Brann 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball IK Junkeren IK Junkeren
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:30
Follo FK Follo FK Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Kasakhstan Premier LeagueKasakhstan Premier League
14:00
FC Kyzylzhar FC Kyzylzhar Yelimay Semey Yelimay Semey
  • OneFootball
16:00
FC Kairat FC Kairat FC Shakhter FC Shakhter
  • OneFootball
16:00
FC Turan FC Turan Aktobe Aktobe
  • OneFootball
18:00
FK Zhenys FK Zhenys FC Atyrau FC Atyrau
  • OneFootball
Kings World CupKings World Cup
19:00
Last Chance
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
Liga de Campeones CONCACAFLiga de Campeones CONCACAF
03:15
  • Finale
Pachuca Pachuca Columbus Crew Columbus Crew
  • CONCACAF YouTube
MLSMLS
01:30
New York RB New York RB Orlando City Orlando City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
DC United DC United Toronto FC Toronto FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Philadelphia Union Philadelphia Union CF Montréal CF Montréal
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Inter Miami CF Inter Miami CF St. Louis City SC St. Louis City SC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Chicago Fire Chicago Fire LA Galaxy LA Galaxy
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Minnesota Utd. Minnesota Utd. Sporting KC Sporting KC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Nashville SC Nashville SC New England Revolution New England Revolution
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03:30
Real Salt Lake Real Salt Lake Austin FC Austin FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Portland Timbers Portland Timbers Houston Dynamo Houston Dynamo
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps Colorado Rapids Colorado Rapids
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Los Angeles FC Los Angeles FC FC Dallas FC Dallas
  • MLS Season Pass (Apple TV)
22:45
Atlanta United Atlanta United Charlotte FC Charlotte FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
Primera División ArgentinaPrimera División Argentina
01:15
Belgrano Belgrano Argentinos Juniors Argentinos Juniors
01:15
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Atlético Tucumán Atlético Tucumán
19:30
Platense Platense Boca Juniors Boca Juniors
23:00
Rosario Central Rosario Central Lanús Lanús
23:00
Central Córdoba Central Córdoba Talleres Córdoba Talleres Córdoba
RegionalligaRegionalliga
13:30
Hannover 96 II Hannover 96 II Würzburger Kickers Würzburger Kickers
  • OneFootball PPV
Úrvalsdeild KarlaÚrvalsdeild Karla
16:00
IF Vestri IF Vestri Stjarnan Stjarnan
  • OneFootball
19:00
Víkingur R Víkingur R Fylkir Reykjavík Fylkir Reykjavík
  • OneFootball
21:15
KR Reykjavík KR Reykjavík Valur Reykjavík Valur Reykjavík
  • OneFootball
21:15
HK Kópavogur HK Kópavogur Breidablik UBK Breidablik UBK
  • OneFootball
VirslīgaVirslīga
13:00
RFS Riga RFS Riga SC Grobiņa SC Grobiņa
  • OneFootball
15:00
FK Jelgava FK Jelgava FK Liepaja FK Liepaja
  • OneFootball
17:00
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 FK Auda FK Auda
  • OneFootball
19:00
Riga FC Riga FC FK Metta FK Metta
  • OneFootball
Mandag, 03.06.2024
2. divisjon2. divisjon
16:00
Sotra SK Sotra SK Viking FK 2 Viking FK 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Primera División ArgentinaPrimera División Argentina
01:15
River Plate River Plate Tigre Tigre
01:15
Instituto Instituto Gimnasia LP Gimnasia LP
TreningskampTreningskamp
18:00
Gibraltar Gibraltar Skottland Skottland
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
19:00
Kroatia Kroatia Nord-Makedonia Nord-Makedonia
  • TV 2 Play
  • Allente
20:00
Albania Albania Liechtenstein Liechtenstein
  • TV 2 Play
  • Allente
20:45
Tyskland Tyskland Ukraina Ukraina
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
20:45
England England Bosnia Bosnia
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2 Sport Premium
Tirsdag, 04.06.2024
EM kvinnerEM kvinner
00:00
  • Kvalifisering
Italia Italia Norge Norge
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
21:30
  • Kvalifisering
Spania Spania Danmark Danmark
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
  • Allente
Kings World CupKings World Cup
22:00
Åttendelsfinaler
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
Primera División ArgentinaPrimera División Argentina
00:00
San Lorenzo San Lorenzo Sarmiento Sarmiento
02:15
Estudiantes LP Estudiantes LP Godoy Cruz Godoy Cruz
02:15
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Independiente Independiente
20:30
Barracas Central Barracas Central CA Huracán CA Huracán
TreningskampTreningskamp
18:00
Slovenia Slovenia Armenia Armenia
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
  • Allente
20:15
Sveits Sveits Estland Estland
  • TV 2 Play
  • Allente
20:30
Romania Romania Bulgaria Bulgaria
  • TV 2 Play
  • Allente
20:45
Portugal Portugal Finland Finland
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
  • Allente
20:45
Østerrike Østerrike Serbia Serbia
  • TV 2 Play
  • Allente
20:45
Irland Irland Ungarn Ungarn
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
  • Allente
21:00
Italia Italia Tyrkia Tyrkia
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
Onsdag, 05.06.2024
Copa ArgentinaCopa Argentina
00:00
Argentinos Juniors Argentinos Juniors At. Rafaela At. Rafaela
00:00
Arsenal Sarandí Arsenal Sarandí Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Primera División ArgentinaPrimera División Argentina
01:00
Banfield Banfield Newell's Old Boys Newell's Old Boys
01:00
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Unión Santa Fe Unión Santa Fe
TreningskampTreningskamp
PD
Slovakia Slovakia San Marino San Marino
  • TV 2 Play
  • Allente
19:00
Danmark Danmark Sverige Sverige
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
19:00
Norge Norge Kosovo Kosovo
  • TV 2
  • TV 2 Play
  • Allente
20:30
Belgia Belgia Montenegro Montenegro
  • TV 2 Play
  • Allente
21:00
Frankrike Frankrike Luxembourg Luxembourg
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
  • Allente
21:30
Spania Spania Andorra Andorra
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
Torsdag, 06.06.2024
Copa ArgentinaCopa Argentina
00:00
Talleres Córdoba Talleres Córdoba CA Colón CA Colón
Kings World CupKings World Cup
22:00
1/4 de Final
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
TreningskampTreningskamp
18:00
Gibraltar Gibraltar Wales Wales
  • TV 2 Play
  • Allente
20:45
Nederland Nederland Canada Canada
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
Fredag, 07.06.2024
Copa ArgentinaCopa Argentina
00:00
San Lorenzo San Lorenzo Chacarita Juniors Chacarita Juniors
TreningskampTreningskamp
PD
Tsjekkia Tsjekkia Malta Malta
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
18:00
Armenia Armenia Kasakhstan Kasakhstan
  • TV 2 Play
  • Allente
19:00
Albania Albania Aserbajdsjan Aserbajdsjan
  • TV 2 Play
  • Allente
19:00
Belarus Belarus Rusia Rusia
  • TV 2 Play
  • Allente
20:00
Romania Romania Liechtenstein Liechtenstein
  • TV 2 Play
  • Allente
20:45
Tyskland Tyskland Hellas Hellas
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Allente
20:45
England England Island Island
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
  • Allente
20:45
Skottland Skottland Finland Finland
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
  • Allente
20:45
Polen Polen Ukraina Ukraina
  • TV 2 Play
  • Allente
Lørdag, 08.06.2024
1. Division Kvinner1. Division Kvinner
00:00
Avaldsnes Avaldsnes FK Fyllingsdalen Kvinner FK Fyllingsdalen Kvinner
  • TV 2 Play
  • Allente
18:00
AaFK Fortuna AaFK Fortuna Bodø/Glimt Kvinner Bodø/Glimt Kvinner
  • TV 2 Play
  • Allente
ToppserienToppserien
15:00
Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner Kolbotn Fotball Kolbotn Fotball
  • TV 2 Play
  • Allente
15:00
Røa IL Røa IL Stabaek Kvinner Stabaek Kvinner
  • TV 2 Play
  • Allente
15:00
Åsane Fotball Kvinner Åsane Fotball Kvinner Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
  • TV 2 Play
  • Allente
15:00
Lyn Fotball Kvinner Lyn Fotball Kvinner Vålerenga Kvinner Vålerenga Kvinner
  • TV 2 Play
  • Allente
16:45
SK Brann Kvinner SK Brann Kvinner LSK Kvinner LSK Kvinner
  • NRK 1
  • NRK TV
  • Allente
Copa ArgentinaCopa Argentina
00:00
Platense Platense CA Huracán CA Huracán
NWSLNWSL
02:00
Racing Louisville Racing Louisville Houston Dash Houston Dash
  • NWSL+
04:00
San Diego Wave FC San Diego Wave FC Orlando Pride Orlando Pride
  • NWSL+
18:30
NJ/NY Gotham FC NJ/NY Gotham FC Angel City FC Angel City FC
  • NWSL+
TreningskampTreningskamp
19:30
Danmark Danmark Norge Norge
  • TV 2
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
Søndag, 09.06.2024
1. Divisjon1. Divisjon
17:00
Stabaek Stabaek Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
Aalesunds FK Aalesunds FK Kongsvinger Kongsvinger
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
IK Start IK Start Lyn Fotball Lyn Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
Mjøndalen IF Mjøndalen IF Ranheim Fotball Ranheim Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
Sogndal Sogndal Egersunds IK Egersunds IK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
Raufoss Fotball Raufoss Fotball Levanger FK Levanger FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:00
Vålerenga Vålerenga Moss FK Moss FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
1. Division Kvinner1. Division Kvinner
13:00
KIL/Hemne KIL/Hemne TIL 2020 TIL 2020
  • TV 2 Play
  • Allente
16:00
Odd Kvinner Odd Kvinner Hønefoss BK Kvinner Hønefoss BK Kvinner
  • TV 2 Play
  • Allente
Kings World CupKings World Cup
04:00
Semifinales
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
05:30
Semifinales
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
07:00
Final
  • Twitch kingsleague
  • Kings League YouTube
  • TikTok kingsleague
  • VG+
MLSMLS
01:30
New England Revolution New England Revolution New York RB New York RB
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Sporting KC Sporting KC Seattle Sounders Seattle Sounders
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Minnesota Utd. Minnesota Utd. FC Dallas FC Dallas
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
St. Louis City SC St. Louis City SC Portland Timbers Portland Timbers
  • MLS Season Pass (Apple TV)
NWSLNWSL
01:30
Chicago Red Stars Chicago Red Stars Bay FC Bay FC
  • NWSL+
01:30
Utah Royals FC Utah Royals FC Washington Spirit Washington Spirit
  • NWSL+
04:00
Portland Thorns Portland Thorns North Carolina Courage North Carolina Courage
  • NWSL+
Mandag, 10.06.2024
NWSLNWSL
00:00
Kansas City Current Kansas City Current OL Reign OL Reign
  • NWSL+
Flere dager

Sportsnyheter på TV

WOSTI Fotball TV Guide, den gratis appen for å følge all fotball på TV.

WOSTI Fotball TV Guide, den gratis appen for å følge all fotball på TV.

WOSTI Football TV Guide-appen er uunnværlig for enhver fotballentusiast's mobiltelefon. Lær alle funksjonene i detalj.

Wosti -

Trett av å ikke vite når laget ditt spiller og hvor du kan se det? Er du en av dem som bruker mye tid på å bytte kanal uten å finne den kampen du leter etter? Vil du ha en guide med all fotballen som vises på TV på telefonen din? Hvis svaret ditt på noen av disse spørsmålene er ja, presenterer vi løsningen: WOSTI FootballTV-appen.

 

Den er tilgjengelig for nedlasting på enheten din både på Android (WOSTI Football TV på Google Play) og på iOS (WOSTI Football TV på App Store).

 

Ved første gangs oppstart vises en liste med alle landene slik at du kan velge ditt eget. Når du har valgt, vises alle dagens hendelser. Du kan endre datoen i den svarte linjen som vises øverst på enheten.

 

Når du klikker på en kamp, åpnes en ny fane som viser mer detaljert informasjon: dato, tid, sport, konkurranse, fase eller runde, og navnene på TV-kanalene som sender kampen. En av de store fordelene med appen er muligheten til å planlegge varsler i telefonens kalender. Ved å klikke på bjellen øverst til høyre, opprettes en ny hendelse i kalenderen, og du har muligheten til å konfigurere påminnelser for å varsle deg minutter eller timer før start slik at du ikke går glipp av et sekund.

 

I tillegg til hovedgrensesnittet inneholder appen flere funksjoner som kan nås via den utvidbare menyen. For å åpne den må du klikke på symbolet med tre horisontale linjer øverst til venstre på enheten:

 

Min Agenda lar deg tilpasse timeplanen ved å filtrere kun hendelser som interesserer deg. Du kan inkludere lag, konkurranser og TV-kanaler. For eksempel kan du lage din egen timeplan med kanalene og plattformene du har tilgang til, en sammensatt bare av favorittklubbene dine, osv. Denne delen kan nås direkte fra hovedskjermen ved å klikke på stjerneikonet øverst til høyre på enheten.

 

Med Søk har du muligheten til å velge kamper fra alle lag og konkurranser oppført i vår database. Dette lar deg fremskynde prosessen med å kjenne kampens sendetid for et bestemt lag eller en bestemt turnering i de neste 14 dagene fra søket.

 

Avansert filtrering tilbyr funksjoner som ligner på Min Agenda. Den store forskjellen er at filtrene ikke lagres når appen lukkes, slik at de kan brukes til å konsultere andre kamper eller arrangementer som er forskjellige fra de som allerede er inkludert i timeplanen din.

 

I Velg ditt land kan du velge programmet for området du befinner deg i, fra våre nettsteder: Chile, Mexico, Spania, Argentina, Peru, Colombia, Uruguay, Bolivia, Ecuador, Venezuela, Guatemala, Paraguay, El Salvador, Costa Rica, Honduras, Brasil, Portugal, Storbritannia, Nicaragua, USA, Italia, Panama, Irland, Den dominikanske republikk, Norge, Frankrike, Sverige, Finland, Canada, India, Danmark, Østerrike, Japan og arabisktalende land. Tekstene vises på språket til det valgte landet. Dette er spesielt nyttig når du reiser utenlands og vil vite hvor du kan fortsette å se de beste kampene.

 

Å vurdere denne applikasjonen tar deg til den kompatible appbutikken på telefonen din slik at du kan legge igjen din vurdering og tilbakemelding. Anmeldelser hjelper oss med å vokse for å nå flere fans, og selvfølgelig er vi oppmerksomme på alle kommentarene dine for å fortsette å forbedre innholdet og tjenesten.

 

Til slutt, nederst i den utvidbare menyen, finner du direkte lenker til WOSTI FutbolTVs kontoer på Twitter og Facebook. Vi anbefaler at du følger våre profiler på begge sosiale medier for å holde deg oppdatert med de siste nyhetene innen sportsverdenen på TV og for å ikke gå glipp av noen detaljer.


Se alle nyhetene

Den mest fotballinformasjonen på TV som idag tilbys i Norge, er samlet i denne ukentlige TV-oversikten, der alle TV-kampene på både gratis og betalte TV-kanaler er inkludert.

I de kommende dagene er det allerede bekreftet 207 fotballkamper fra 26 forskjellige konkurranser, som enda skal spilles og som sendes live. Vi understreker at 68 sendes gratis, og man kan dermed se fotball gratis på TV og strømming. Mens for å se de andre 139 må du abonnere på en av betalingsoperatørene som markedsføres i Norge. Med det store antallet kamper som spilles hver uke og alt rotet med TV-rettigheter – for å vite hvor du skal se fotball på TV, er dette nettstedet et grunnleggende verktøy for å sikre at du ikke å gå glipp av noen kamper som sendes i Norge.

Du kan sjekke en liste over kampene som sendes direkte, filtrert etter lag, konkurranser og TV-kanaler.

Fotballen i Norge begynte å utvikle seg på slutten av 1800-tallet, med etableringen av flere klubber og dannelsen av en nasjonal liga. Men det var ikke før på 1920-tallet at fotballen ble den mest populære sporten i landet.
TV-rettighetene til fotball i Norge kjøpes og selges av Norges Fotballforbund.

Noen av de beste fotballspillerne i Norges historie inkluderer Rune Bratseth, en forsvarsspiller som spilte for Rosenborg og det norske landslaget på 80- og 90-tallet; Ole Gunnar Solskjær, en angriper som spilte for Manchester United og det norske landslaget på 90- og 2000-tallet; og Morten Gamst Pedersen, en midtbanespiller som spilte for Blackburn Rovers og det norske landslaget på 2000- og 2010-tallet.