Fotballkamper på TV idag

  • Ordne: 
  •  
Kamper med idag søndag, 29.05.2022
1. Divisjon 1. Divisjon
15:00
Sogndal Sogndal Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
15:00
Bryne FK Bryne FK IK Start IK Start
  • Eurosport Player
  • MAX
  • TV 2 Play
15:00
Ranheim Fotball Ranheim Fotball Fredrikstad Fredrikstad
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
1. Division Kvinner 1. Division Kvinner
15:00
Åsane Fotball Åsane Fotball Hønefoss BK Hønefoss BK
  • Direktesport
15:00

1-0

AaFK Fortuna AaFK Fortuna
Amazon Grimstad Amazon Grimstad
  • Direktesport
15:00

3-0

TIL 2020 TIL 2020
Øvrevoll Hosle Øvrevoll Hosle
  • Direktesport
15:00

2-2

Medkila IL Medkila IL
IK Grand Bodø IK Grand Bodø
  • Direktesport
Toppserien Toppserien
15:00
LSK Kvinner LSK Kvinner Stabaek Stabaek
  • Direktesport
15:00
Avaldsnes Avaldsnes SK Brann SK Brann
  • Direktesport
15:00
Kolbotn Fotball Kolbotn Fotball Lyn Fotball Lyn Fotball
  • Direktesport
15:00
Røa IL Røa IL Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
  • Direktesport
Allsvenskan Allsvenskan
15:00
IFK Norrköping IFK Norrköping Elfsborg Elfsborg
  • Discovery+
15:00
Djurgårdens IF Djurgårdens IF Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
  • Discovery+
15:00
Degerfors IF Degerfors IF Malmö FF Malmö FF
  • Discovery+
17:30
Helsingborgs IF Helsingborgs IF AIK Fotboll AIK Fotboll
  • Discovery+
17:30
IFK Värnamo IFK Värnamo Hammarby Hammarby
  • Discovery+
Championship Championship
17:30
  • Play-Off Final
Huddersfield Huddersfield Nottingham Forest Nottingham Forest
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
Danish Women's League Danish Women's League
13:00
HB Køge HB Køge FC Thy-Thisted Q FC Thy-Thisted Q
  • Viaplay.no
Dansk 1. Division Dansk 1. Division
13:30
Lyngby Lyngby FC Fredericia FC Fredericia
  • Viaplay.no
13:30
AC Horsens AC Horsens Hvidovre IF Hvidovre IF
  • Viaplay.no
13:30
FC Helsingør FC Helsingør Nykøbing FC Nykøbing FC
  • Viaplay.no
Eredivisie Eredivisie
14:30
  • Playoff Europa League
AZ Alkmaar AZ Alkmaar Vitesse Vitesse
  • Viaplay.no
K League 1 K League 1
12:00
Daegu FC Daegu FC Pohang Steelers Pohang Steelers
  • OneFootball
LaLiga SmartBank LaLiga SmartBank
20:00
Real Valladolid Real Valladolid Huesca Huesca
  • TV 2 Play
Liga noruega Liga noruega
18:00
Tromso Tromso Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00
Molde Molde Bodø/Glimt Bodø/Glimt
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Norge
  • TV 2 Play
18:00
Haugesund Haugesund Aalesunds FK Aalesunds FK
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00
Sandefjord Sandefjord Kristiansund Kristiansund
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00
FK Jerv FK Jerv Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
20:00
Valerenga Valerenga Rosenborg Rosenborg
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
  • TV 2 Play
Regionalliga Regionalliga
15:00
BSV Rehden BSV Rehden Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
  • OneFootball
15:00
FC Oberneuland FC Oberneuland Drochtersen/Assel Drochtersen/Assel
  • OneFootball
15:00
HSC Hannover HSC Hannover Heider SV Heider SV
  • OneFootball
Serie A Brasil Serie A Brasil
00:00

85'

2-2

São Paulo São Paulo
Ceará Ceará
  • OneFootball
21:00
Santos Santos Palmeiras Palmeiras
  • OneFootball
21:00
Coritiba Coritiba Botafogo Botafogo
  • OneFootball
23:00
Corinthians Corinthians América MG América MG
  • OneFootball
23:00
Fluminense Fluminense CR Flamengo CR Flamengo
  • OneFootball
Serie C Serie C
19:00
  • Play-Off
Padova Padova Catanzaro Catanzaro
  • OneFootball
20:30
  • Play-Off
Palermo SSD Palermo SSD FeralpiSalò FeralpiSalò
  • OneFootball
Superliga de Letonia Superliga de Letonia
15:00
FK Spartaks Jurmala FK Spartaks Jurmala FK Tukums 2000 FK Tukums 2000
  • OneFootball
Úrvalsdeild Karla Úrvalsdeild Karla
18:00
Fram Reykjavík Fram Reykjavík Valur Reykjavík Valur Reykjavík
  • OneFootball
18:30
Víkingur R Víkingur R KA Akureyri KA Akureyri
  • OneFootball
19:00
Stjarnan Stjarnan ÍBV ÍBV
  • OneFootball
21:15
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur KR Reykjavík KR Reykjavík
  • OneFootball
21:15
Leiknir R Leiknir R Breidablik UBK Breidablik UBK
  • OneFootball
Imorgen mandag, 30.05.2022
1. Divisjon 1. Divisjon
18:00
Stabaek Stabaek Kongsvinger Kongsvinger
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00
SK Brann SK Brann Mjondalen IF Mjondalen IF
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Norge
18:00
KFUM Oslo KFUM Oslo Skeid Skeid
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00
Grorud IL Grorud IL IL Stjørdals-Blink IL Stjørdals-Blink
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00
Raufoss Fotball Raufoss Fotball Åsane Fotball Åsane Fotball
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
Onsdag, 01.06.2022
FIFA Copa Mundial Catar 2022 FIFA Copa Mundial Catar 2022
20:45
  • Play-Off Semi-Final UEFA
Escocia Escocia Ucrania Ucrania
  • To be confirmed
Finalissima Finalissima
20:45
Italia Italia Argentina Argentina
  • To be confirmed
UEFA Nations League UEFA Nations League
18:00
Polonia Polonia Gales Gales
  • To be confirmed
Torsdag, 02.06.2022
UEFA Nations League UEFA Nations League
18:00
Georgia Georgia Gibraltar Gibraltar
  • To be confirmed
18:00
Bulgaria Bulgaria Macedonia Norte Macedonia Norte
  • To be confirmed
18:00
Chipre Chipre Kosovo Kosovo
  • To be confirmed
18:00
Estonia Estonia San Marino San Marino
  • To be confirmed
20:45
España España Portugal Portugal
  • To be confirmed
20:45
Eslovenia Eslovenia Suecia Suecia
  • To be confirmed
20:45
Israel Israel Islandia Islandia
  • To be confirmed
20:45
Irlanda del Norte Irlanda del Norte Grecia Grecia
  • To be confirmed
20:45
Serbia Serbia Noruega Noruega
  • To be confirmed
20:45
República Checa República Checa Suiza Suiza
  • To be confirmed
20:45
Albania Albania Rusia Rusia
  • To be confirmed
Fredag, 03.06.2022
Europeo Sub-21 Europeo Sub-21
18:00
  • Fase de Clasificación
Noruega Noruega Croacia Croacia
  • VGTV
UEFA Nations League UEFA Nations League
16:00
Kazajistán Kazajistán Azerbaiyán Azerbaiyán
  • To be confirmed
18:00
Letonia Letonia Andorra Andorra
  • To be confirmed
20:45
Bélgica Bélgica Holanda Holanda
  • To be confirmed
20:45
Francia Francia Dinamarca Dinamarca
  • To be confirmed
20:45
Croacia Croacia Austria Austria
  • To be confirmed
20:45
Eslovaquia Eslovaquia Bielorrusia Bielorrusia
  • To be confirmed
20:45
Bielorrusia Bielorrusia Eslovaquia Eslovaquia
  • To be confirmed
20:45
Liechtenstein Liechtenstein Moldavia Moldavia
  • To be confirmed
Lørdag, 04.06.2022
UEFA Nations League UEFA Nations League
15:00
Armenia Armenia República Irlanda República Irlanda
  • To be confirmed
18:00
Finlandia Finlandia Bosnia Bosnia
  • To be confirmed
18:00
Hungría Hungría Inglaterra Inglaterra
  • To be confirmed
18:00
Lituania Lituania Luxemburgo Luxemburgo
  • To be confirmed
20:45
Italia Italia Alemania Alemania
  • To be confirmed
20:45
Montenegro Montenegro Rumanía Rumanía
  • To be confirmed
20:45
Turquía Turquía Islas Feroe Islas Feroe
  • To be confirmed
Søndag, 05.06.2022
1. Division Kvinner 1. Division Kvinner
15:00
Amazon Grimstad Amazon Grimstad TIL 2020 TIL 2020
  • Direktesport
15:00
KIL/Hemne KIL/Hemne Åsane Fotball Åsane Fotball
  • Direktesport
15:00
Hønefoss BK Hønefoss BK Medkila IL Medkila IL
  • Direktesport
15:00
Øvrevoll Hosle Øvrevoll Hosle Klepp IL Klepp IL
  • Direktesport
15:00
IK Grand Bodø IK Grand Bodø AaFK Fortuna AaFK Fortuna
  • Direktesport
Toppserien Toppserien
15:00
Stabaek Stabaek Avaldsnes Avaldsnes
  • Direktesport
15:00
Kolbotn Fotball Kolbotn Fotball LSK Kvinner LSK Kvinner
  • Direktesport
15:00
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner
  • Direktesport
15:00
Lyn Fotball Lyn Fotball Røa IL Røa IL
  • Direktesport
16:00
SK Brann SK Brann Valerenga Valerenga
  • Direktesport
UEFA Nations League UEFA Nations League
15:00
San Marino San Marino Malta Malta
  • To be confirmed
18:00
Chipre Chipre Irlanda del Norte Irlanda del Norte
  • To be confirmed
18:00
Gibraltar Gibraltar Macedonia Norte Macedonia Norte
  • To be confirmed
20:45
Suecia Suecia Noruega Noruega
  • To be confirmed
20:45
Portugal Portugal Suiza Suiza
  • To be confirmed
20:45
Serbia Serbia Eslovenia Eslovenia
  • To be confirmed
20:45
República Checa República Checa España España
  • To be confirmed
20:45
Bulgaria Bulgaria Georgia Georgia
  • To be confirmed
20:45
Kosovo Kosovo Grecia Grecia
  • To be confirmed
Mandag, 06.06.2022
UEFA Nations League UEFA Nations League
18:00
Letonia Letonia Liechtenstein Liechtenstein
  • To be confirmed
20:45
Islandia Islandia Albania Albania
  • To be confirmed
20:45
Israel Israel Rusia Rusia
  • To be confirmed
20:45
Croacia Croacia Francia Francia
  • To be confirmed
20:45
Austria Austria Dinamarca Dinamarca
  • To be confirmed
20:45
Eslovaquia Eslovaquia Kazajistán Kazajistán
  • To be confirmed
20:45
Bielorrusia Bielorrusia Azerbaiyán Azerbaiyán
  • To be confirmed
20:45
Andorra Andorra Moldavia Moldavia
  • To be confirmed
Tirsdag, 07.06.2022
UEFA Nations League UEFA Nations League
18:00
Finlandia Finlandia Montenegro Montenegro
  • To be confirmed
20:45
Italia Italia Hungría Hungría
  • To be confirmed
20:45
Alemania Alemania Inglaterra Inglaterra
  • To be confirmed
20:45
Bosnia Bosnia Rumanía Rumanía
  • To be confirmed
20:45
Escocia Escocia Ucrania Ucrania
  • To be confirmed
20:45
Islas Feroe Islas Feroe Luxemburgo Luxemburgo
  • To be confirmed
20:45
Lituania Lituania Turquía Turquía
  • To be confirmed
Onsdag, 08.06.2022
UEFA Nations League UEFA Nations League
20:45
Bélgica Bélgica Polonia Polonia
  • To be confirmed
20:45
Escocia Escocia Armenia Armenia
  • To be confirmed
20:45
República Irlanda República Irlanda Ucrania Ucrania
  • To be confirmed
20:45
Gales Gales Holanda Holanda
  • To be confirmed
Torsdag, 09.06.2022
UEFA Nations League UEFA Nations League
20:45
Suecia Suecia Serbia Serbia
  • To be confirmed
20:45
Portugal Portugal República Checa República Checa
  • To be confirmed
20:45
Noruega Noruega Eslovenia Eslovenia
  • To be confirmed
20:45
Grecia Grecia Chipre Chipre
  • To be confirmed
20:45
Malta Malta Estonia Estonia
  • To be confirmed
20:45
Suiza Suiza España España
  • To be confirmed
20:45
Macedonia Norte Macedonia Norte Georgia Georgia
  • To be confirmed
20:45
Gibraltar Gibraltar Bulgaria Bulgaria
  • To be confirmed
20:45
Kosovo Kosovo Irlanda del Norte Irlanda del Norte
  • To be confirmed
Fredag, 10.06.2022
Europeo Sub-21 Europeo Sub-21
17:00
  • Fase de Clasificación
Finlandia Finlandia Noruega Noruega
  • VGTV
UEFA Nations League UEFA Nations League
18:00
Azerbaiyán Azerbaiyán Eslovaquia Eslovaquia
  • To be confirmed
18:00
Moldavia Moldavia Letonia Letonia
  • To be confirmed
20:45
Rusia Rusia Islandia Islandia
  • To be confirmed
20:45
Dinamarca Dinamarca Croacia Croacia
  • To be confirmed
20:45
Austria Austria Francia Francia
  • To be confirmed
20:45
Albania Albania Israel Israel
  • To be confirmed
20:45
Bielorrusia Bielorrusia Kazajistán Kazajistán
  • To be confirmed
20:45
Andorra Andorra Liechtenstein Liechtenstein
  • To be confirmed
Lørdag, 11.06.2022
UEFA Nations League UEFA Nations League
15:00
Ucrania Ucrania Armenia Armenia
  • To be confirmed
18:00
República Irlanda República Irlanda Escocia Escocia
  • To be confirmed
18:00
Islas Feroe Islas Feroe Lituania Lituania
  • To be confirmed
20:45
Holanda Holanda Polonia Polonia
  • To be confirmed
20:45
Inglaterra Inglaterra Italia Italia
  • To be confirmed
20:45
Rumanía Rumanía Finlandia Finlandia
  • To be confirmed
20:45
Montenegro Montenegro Bosnia Bosnia
  • To be confirmed
20:45
Hungría Hungría Alemania Alemania
  • To be confirmed
20:45
Luxemburgo Luxemburgo Turquía Turquía
  • To be confirmed
20:45
Gales Gales Bélgica Bélgica
  • To be confirmed
Søndag, 12.06.2022
1. Division Kvinner 1. Division Kvinner
15:00
Åsane Fotball Åsane Fotball IK Grand Bodø IK Grand Bodø
  • Direktesport
15:00
KIL/Hemne KIL/Hemne TIL 2020 TIL 2020
  • Direktesport
15:00
AaFK Fortuna AaFK Fortuna Medkila IL Medkila IL
  • Direktesport
15:00
Øvrevoll Hosle Øvrevoll Hosle Hønefoss BK Hønefoss BK
  • Direktesport
15:00
Klepp IL Klepp IL Amazon Grimstad Amazon Grimstad
  • Direktesport
Toppserien Toppserien
15:00
LSK Kvinner LSK Kvinner Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
  • Direktesport
15:00
Avaldsnes Avaldsnes Kolbotn Fotball Kolbotn Fotball
  • Direktesport
15:00
Røa IL Røa IL Valerenga Valerenga
  • Direktesport
15:00
Lyn Fotball Lyn Fotball Stabaek Stabaek
  • Direktesport
16:00
Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner SK Brann SK Brann
  • Direktesport
Superliga de Letonia Superliga de Letonia
15:00
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 FK Spartaks Jurmala FK Spartaks Jurmala
  • OneFootball
17:00
FK Auda FK Auda BFC Daugavpils BFC Daugavpils
  • OneFootball
UEFA Nations League UEFA Nations League
15:00
Irlanda del Norte Irlanda del Norte Chipre Chipre
  • To be confirmed
18:00
Noruega Noruega Suecia Suecia
  • To be confirmed
18:00
Georgia Georgia Bulgaria Bulgaria
  • To be confirmed
18:00
Macedonia Norte Macedonia Norte Gibraltar Gibraltar
  • To be confirmed
20:45
España España República Checa República Checa
  • To be confirmed
20:45
Eslovenia Eslovenia Serbia Serbia
  • To be confirmed
20:45
Grecia Grecia Kosovo Kosovo
  • To be confirmed
20:45
Malta Malta San Marino San Marino
  • To be confirmed
20:45
Suiza Suiza Portugal Portugal
  • To be confirmed
Mandag, 13.06.2022
UEFA Nations League UEFA Nations League
16:00
Kazajistán Kazajistán Eslovaquia Eslovaquia
  • To be confirmed
18:00
Azerbaiyán Azerbaiyán Bielorrusia Bielorrusia
  • To be confirmed
20:45
Rusia Rusia Albania Albania
  • To be confirmed
20:45
Francia Francia Croacia Croacia
  • To be confirmed
20:45
Dinamarca Dinamarca Austria Austria
  • To be confirmed
20:45
Islandia Islandia Israel Israel
  • To be confirmed
Flere dager

Den mest fotballinformasjonen på TV som idag tilbys i Norge, er samlet i denne ukentlige TV-oversikten, der alle TV-kampene på både gratis og betalte TV-kanaler er inkludert.

I de kommende dagene er det allerede bekreftet 174 fotballkamper fra 20 forskjellige konkurranser, som enda skal spilles og som sendes live. Vi understreker at 19 sendes gratis, og man kan dermed se fotball gratis på TV og strømming. Mens for å se de andre 155 må du abonnere på en av betalingsoperatørene som markedsføres i Norge. Med det store antallet kamper som spilles hver uke og alt rotet med TV-rettigheter – for å vite hvor du skal se fotball på TV, er dette nettstedet et grunnleggende verktøy for å sikre at du ikke å gå glipp av noen kamper som sendes i Norge.