Guide til direktesendte kamper på Fanatiz (Registrer deg nå)

Kamper med idag tirsdag, 23.07.2024
20:00 Deportivo Riestra Deportivo Riestra Argentinos Juniors Argentinos Juniors
23:45
  • Primera División Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
23:45
  • Primera División Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP San Lorenzo San Lorenzo
Imorgen onsdag, 24.07.2024
02:00
  • Primera División Argentina
Independiente Independiente Barracas Central Barracas Central
22:00
  • Primera División Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Defensa y Justicia Defensa y Justicia
22:15
  • Primera División Argentina
Sarmiento Sarmiento Racing Avellaneda Racing Avellaneda
Torsdag, 25.07.2024
00:30
  • Primera División Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz River Plate River Plate
00:30
  • Primera División Argentina
CA Huracán CA Huracán Estudiantes LP Estudiantes LP
03:00 Millonarios Millonarios Atlético Nacional Atlético Nacional
20:00 Alianza Atlético Alianza Atlético Melgar Melgar
22:15
  • Liga 1 Perú
Cusco FC Cusco FC Sport Huancayo Sport Huancayo
23:45
  • Primera División Argentina
Lanús Lanús Belgrano Belgrano
23:45
  • Primera División Argentina
Platense Platense Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Fredag, 26.07.2024
02:00
  • Liga 1 Perú
U. César Vallejo U. César Vallejo UTC Cajamarca UTC Cajamarca
02:00
  • Primera División Argentina
Tigre Tigre Central Córdoba Central Córdoba
02:00
  • Primera División Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Instituto Instituto
Lørdag, 27.07.2024
20:00
  • Primera División Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Independiente Independiente
22:00
  • Primera División Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Søndag, 28.07.2024
00:00
  • Primera División Argentina
Rosario Central Rosario Central CA Huracán CA Huracán
20:00
  • Primera División Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Gimnasia LP Gimnasia LP
20:00
  • Primera División Argentina
Banfield Banfield Talleres Córdoba Talleres Córdoba
22:15
  • Primera División Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Unión Santa Fe Unión Santa Fe
23:30
  • Primera División Argentina
River Plate River Plate Sarmiento Sarmiento
Mandag, 29.07.2024
01:30
  • Primera División Argentina
Instituto Instituto Boca Juniors Boca Juniors
20:00
  • Primera División Argentina
Barracas Central Barracas Central Atlético Tucumán Atlético Tucumán
21:30
  • Primera División Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Platense Platense
23:45
  • Primera División Argentina
Tigre Tigre Deportivo Riestra Deportivo Riestra
23:45
  • Primera División Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Tirsdag, 30.07.2024
02:00
  • Primera División Argentina
Belgrano Belgrano Godoy Cruz Godoy Cruz
02:00
  • Primera División Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Lanús Lanús
Onsdag, 31.07.2024
23:30
  • Primera División Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Rosario Central Rosario Central
Torsdag, 01.08.2024
01:30
  • Primera División Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Banfield Banfield
02:10 CA Mitre CA Mitre Temperley Temperley
Lørdag, 03.08.2024
01:00
  • Primera División Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Estudiantes LP Estudiantes LP
20:00
  • Primera División Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Argentinos Juniors Argentinos Juniors
20:00
  • Primera División Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Defensa y Justicia Defensa y Justicia
22:15
  • Primera División Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Instituto Instituto
Søndag, 04.08.2024
00:15
  • Primera División Argentina
Independiente Independiente San Lorenzo San Lorenzo
01:30
  • Primera División Argentina
CA Huracán CA Huracán Racing Avellaneda Racing Avellaneda
20:00
  • Primera División Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe River Plate River Plate
20:00
  • Primera División Argentina
Sarmiento Sarmiento Belgrano Belgrano
22:30
  • Primera División Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Barracas Central Barracas Central
Mandag, 05.08.2024
01:00
  • Primera División Argentina
Lanús Lanús Tigre Tigre
01:00
  • Primera División Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
19:30
  • Primera División Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Central Córdoba Central Córdoba
Tirsdag, 06.08.2024
00:00
  • Primera División Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Rosario Central Rosario Central
01:00
  • Primera División Argentina
Platense Platense Banfield Banfield
Fredag, 30.08.2024
00:00
  • Copa Argentina
CA Mitre CA Mitre Temperley Temperley
Flere dager

For øyeblikket er det 48 live TV-kamper fra 4 forskjellige konkurranser. Neste kamp du kan nyte vil være Deportivo Riestra - Argentinos Juniors-Primera División Argentina VM-kamp som vil bli spilt tirsdag 23. juli 2024 kl. 20:00.