Fotballkamper på TV idag

  • Ordne: 
  •  
Kamper med idag lørdag, 28.01.2023
La Liga La Liga
14:00

2-0

Cádiz CF Cádiz CF
Mallorca Mallorca
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport Premium
16:15

0-1

Girona Girona
FC Barcelona FC Barcelona
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport Premium
18:30

90'

3-0

Sevilla FC Sevilla FC
Elche Elche
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport Premium
21:00
Getafe Getafe Real Betis Real Betis
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport Premium
Bundesliga Bundesliga
15:30

5-2

Mainz 05 Mainz 05
Bochum Bochum
  • Viaplay.no
15:30

1-4

Hoffenheim Hoffenheim
Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach
  • Viaplay.no
15:30

3-1

Freiburg Freiburg
Augsburg Augsburg
  • Viaplay.no
15:30

2-1

Werder Bremen Werder Bremen
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
  • Viaplay.no
15:30

0-2

Hertha Berlin Hertha Berlin
Union Berlin Union Berlin
  • Viaplay.no
  • Viasport 3
18:30

90'

1-1

FC Bayern FC Bayern
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
  • Viaplay.no
  • Viasat Ultra HD
  • Viasport 2
Italiensk Serie A Italiensk Serie A
15:00

2-2

Empoli Empoli
Torino Torino
  • VGTV
18:00

1-2

US Cremonese US Cremonese
Inter Milan Inter Milan
  • VGTV
20:45
Atalanta Atalanta Sampdoria Sampdoria
  • VGTV
Ligue 1 Ligue 1
17:00

1-1

Troyes Troyes
Lens Lens
  • Direktesport
21:00
O. Marseille O. Marseille AS Monaco AS Monaco
  • Direktesport
2. Bundesliga 2. Bundesliga
13:00

2-1

Holstein Kiel Holstein Kiel
Greuther Fürth Greuther Fürth
  • Viaplay.no
13:00

2-0

Heidenheim Heidenheim
Hansa Rostock Hansa Rostock
  • Viaplay.no
13:00

2-0

Darmstadt 98 Darmstadt 98
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
  • Viaplay.no
20:30
Hannover 96 Hannover 96 Kaiserslautern Kaiserslautern
  • Viaplay.no
A-League A-League
03:00

2-2

Wellington Phoenix Wellington Phoenix
Perth Glory Perth Glory
  • OneFootball
07:00

2-2

Macarthur FC Macarthur FC
Western United Western United
  • OneFootball
09:45

2-2

Central Coast Mariners Central Coast Mariners
Western Sydney Western Sydney
  • OneFootball
Campeonato Paranaense Campeonato Paranaense
19:30

45'

0-0

Rio Branco SC Rio Branco SC
FC Cascavel FC Cascavel
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
20:00

19'

1-1

Independiente São Joseense Independiente São Joseense
At. Paranaense At. Paranaense
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
22:30
Cianorte Cianorte Foz do Iguaçu Foz do Iguaçu
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
22:30
Santos Santos Ferroviária Ferroviária
  • Brasileirão Play
FA Cup FA Cup
13:30
  • Fjerde runde

0-1

Walsall Walsall
Leicester City Leicester City
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
16:00
  • Fjerde runde

2-1

Southampton Southampton
Blackpool Blackpool
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
16:00
  • Fjerde runde

1-1

Fulham Fulham
Sunderland Sunderland
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
16:00
  • Fjerde runde

2-2

Luton Town Luton Town
Grimsby Town Grimsby Town
  • Viaplay.no
16:00
  • Fjerde runde

2-2

Blackburn Rovers Blackburn Rovers
Birmingham Birmingham
  • Viaplay.no
16:00
  • Fjerde runde

3-0

Bristol City Bristol City
West Bromwich West Bromwich
  • Viaplay.no
16:00
  • Fjerde runde

1-1

Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
Fleetwood Town Fleetwood Town
  • Viaplay.no
16:00
  • Fjerde runde

0-0

Ipswich Town Ipswich Town
Burnley Burnley
  • Viaplay.no
19:00

63'

  • Fjerde runde

0-1

Preston North End Preston North End
Tottenham Tottenham
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
21:00
  • Fjerde runde
Manchester Utd. Manchester Utd. Reading Reading
  • Viasat 4
  • Viaplay.no
Indisk Super League Indisk Super League
13:00

3-1

Bengaluru Bengaluru
Chennaiyin Chennaiyin
  • OneFootball
15:00

2-0

Mohun Bagan Mohun Bagan
Odisha FC Odisha FC
  • OneFootball
League One League One
13:30

1-2

Charlton Athletic Charlton Athletic
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
  • Viasport 3
  • Viaplay.no
Liga F Liga F
18:15

2-1

Real Madrid Kvinner Real Madrid Kvinner
Athletic Kvinner Athletic Kvinner
  • DAZN Women's Football YouTube
Nordirsk Premiership Nordirsk Premiership
16:00

4-0

Cliftonville Cliftonville
Ballymena Utd. Ballymena Utd.
  • OneFootball
16:00

1-1

Carrick Rangers Carrick Rangers
Glenavon Glenavon
  • OneFootball
16:00

0-3

Dungannon Swifts Dungannon Swifts
Coleraine Coleraine
  • OneFootball
16:00

1-6

Portadown FC Portadown FC
Linfield Linfield
  • OneFootball
Regionalliga Regionalliga
13:30
Weiche Flensburg 08 Weiche Flensburg 08 Hannover 96 II Hannover 96 II
  • OneFootball
Serie A kvinner Serie A kvinner
14:30

1-4

AC Milan Femminile AC Milan Femminile
Inter Milan Femminile Inter Milan Femminile
  • Viaplay.no
Serie C Serie C
14:30

0-0

Virtus Entella Virtus Entella
Gubbio Gubbio
  • OneFootball PPV
Sveitsisk Superliga Sveitsisk Superliga
18:00

1-1

Lugano Lugano
Grasshopper Grasshopper
  • OneFootball
20:30
FC Basel FC Basel FC Luzern FC Luzern
  • OneFootball
Tsjekkisk liga Tsjekkisk liga
15:00

1-2

Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Hradec Králové Hradec Králové
  • OneFootball
15:00
Slovan Liberec Slovan Liberec FK Pardubice FK Pardubice
  • OneFootball
15:00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  • OneFootball
15:00
Slavia Praha Slavia Praha FKB Jablonec FKB Jablonec
  • OneFootball
15:00

1-0

1.FC Slovácko 1.FC Slovácko
České Budějovice České Budějovice
  • OneFootball
15:00
Fastav Zlín Fastav Zlín Baník Ostrava Baník Ostrava
  • OneFootball
15:00

1-1

Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Sparta Praha Sparta Praha
  • OneFootball
15:00

2-0

Bohemians 1905 Bohemians 1905
FK Teplice FK Teplice
  • OneFootball
Imorgen søndag, 29.01.2023
La Liga La Liga
14:00
Real Valladolid Real Valladolid Valencia CF Valencia CF
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport Premium
16:15
Osasuna Osasuna At. Madrid At. Madrid
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport Premium
18:30
Celta Celta Athletic Club Athletic Club
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport Premium
21:00
Real Madrid Real Madrid Real Sociedad Real Sociedad
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport Premium
Bundesliga Bundesliga
15:30
Schalke 04 Schalke 04 FC Köln FC Köln
  • Viaplay.no
  • Viasport 2
17:30
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen Borussia Dortmund Borussia Dortmund
  • Viaplay.no
  • Viasport 2
Italiensk Serie A Italiensk Serie A
12:30
AC Milan AC Milan Sassuolo Sassuolo
  • VGTV
15:00
Juventus Juventus Monza Monza
  • VGTV
18:00
Lazio Lazio Fiorentina Fiorentina
  • VGTV
20:45
Napoli Napoli AS Roma AS Roma
  • VGTV
Ligue 1 Ligue 1
13:00
Nice Nice Lille Lille
  • Direktesport
15:00
Stade Brestois Stade Brestois Angers Angers
  • Direktesport
15:00
Auxerre Auxerre Montpellier Montpellier
  • Direktesport
15:00
Clermont Clermont Nantes Nantes
  • Direktesport
15:00
Strasbourg Alsace Strasbourg Alsace Toulouse Toulouse
  • Direktesport
17:05
AC Ajaccio AC Ajaccio O. Lyonnais O. Lyonnais
  • Direktesport
20:45
PSG PSG Stade de Reims Stade de Reims
  • Direktesport
2. Bundesliga 2. Bundesliga
13:30
Hamburger SV Hamburger SV Braunschweig Braunschweig
  • Viaplay.no
13:30
Nürnberg Nürnberg St. Pauli St. Pauli
  • Viaplay.no
13:30
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld Sandhausen Sandhausen
  • Viaplay.no
3. Liga 3. Liga
14:00
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II Wehen Wehen
  • German Football YouTube
A-League A-League
05:00
Melbourne City Melbourne City Adelaide Utd. Adelaide Utd.
  • OneFootball
Campeonato Paranaense Campeonato Paranaense
20:00
Coritiba Coritiba Azuriz FC Azuriz FC
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
22:30
Operário PR Operário PR Maringá Maringá
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
22:30
Aruko Sports Aruko Sports Londrina Londrina
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
00:00
RB Bragantino RB Bragantino Santo André Santo André
  • Brasileirão Play
00:40
Botafogo SP Botafogo SP Guarani Guarani
  • Brasileirão Play
19:00
Água Santa Água Santa Portuguesa Portuguesa
  • Brasileirão Play
20:00
São Bernardo São Bernardo São Bento São Bento
  • Brasileirão Play
20:00
Inter de Limeira Inter de Limeira Ituano Ituano
  • Brasileirão Play
22:30
São Paulo São Paulo Corinthians Corinthians
  • Brasileirão Play
Eredivisie Eredivisie
14:30
Excelsior Excelsior Ajax Ajax
  • Viaplay.no
FA Cup FA Cup
14:30
  • Fjerde runde
Brighton Brighton Liverpool Liverpool
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
15:00
  • Fjerde runde
Stoke City Stoke City Stevenage Stevenage
  • Viaplay.no
17:30
  • Fjerde runde
Wrexham Wrexham Sheffield United Sheffield United
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
Indisk Super League Indisk Super League
15:00
Kerala Blasters Kerala Blasters NorthEast United NorthEast United
  • OneFootball
Liga F Liga F
12:00
At. Madrid Femenino At. Madrid Femenino Sevilla FC Femenino Sevilla FC Femenino
  • DAZN Women's Football YouTube
18:00
UDG Tenerife UDG Tenerife FC Barcelona Kvinner FC Barcelona Kvinner
  • DAZN Women's Football YouTube
Regionalliga Regionalliga
13:00
Viktoria 1889 Berlin Viktoria 1889 Berlin Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
  • OneFootball
14:00
Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt Werder Bremen II Werder Bremen II
  • OneFootball
Serie A kvinner Serie A kvinner
14:30
AS Roma Kvinner AS Roma Kvinner Sassuolo Femminile Sassuolo Femminile
  • Viaplay.no
Serie C Serie C
14:30
Novara Novara Pro Vercelli Pro Vercelli
  • OneFootball PPV
14:30
Padova Padova Pordenone Pordenone
  • OneFootball PPV
14:30
Avellino Avellino Latina Calcio Latina Calcio
  • OneFootball PPV
14:30
ACR Messina ACR Messina Catanzaro Catanzaro
  • OneFootball PPV
Skotsk Premiership Skotsk Premiership
14:30
Livingston Livingston Hearts Hearts
  • Viaplay.no
17:00
Dundee United Dundee United Celtic FC Celtic FC
  • Viasport 3
  • Viaplay.no
Sveitsisk Superliga Sveitsisk Superliga
14:15
Young Boys Young Boys FC Winterthur FC Winterthur
  • OneFootball
16:30
FC Zurich FC Zurich St. Gallen St. Gallen
  • OneFootball
16:30
Servette Servette Sion Sion
  • OneFootball
Mandag, 30.01.2023
La Liga La Liga
21:00
Villarreal Villarreal Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport 1
Italiensk Serie A Italiensk Serie A
20:45
Udinese Udinese Hellas Verona Hellas Verona
  • VGTV
FA Cup FA Cup
20:45
  • Fjerde runde
Derby County Derby County West Ham West Ham
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
Serie C Serie C
20:30
Audace Cerignola Audace Cerignola Monopoli Monopoli
  • OneFootball PPV
Tirsdag, 31.01.2023
Coppa Italia Coppa Italia
21:00
  • 1/4 de Final
Inter Milan Inter Milan Atalanta Atalanta
  • VGTV
EFL Carabao Cup EFL Carabao Cup
21:00
  • Semifinaler
Newcastle Newcastle Southampton Southampton
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
Serie C Serie C
18:30
Alessandria Alessandria Rimini Rimini
  • OneFootball PPV
21:00
AC Reggiana AC Reggiana Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola 1922
  • OneFootball PPV
Onsdag, 01.02.2023
La Liga La Liga
21:00
Real Betis Real Betis FC Barcelona FC Barcelona
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport Premium
Ligue 1 Ligue 1
19:00
Lille Lille Clermont Clermont
  • Direktesport
19:00
Stade de Reims Stade de Reims Lorient Lorient
  • Direktesport
19:00
Toulouse Toulouse Troyes Troyes
  • Direktesport
19:00
Nantes Nantes O. Marseille O. Marseille
  • Direktesport
19:00
Angers Angers AC Ajaccio AC Ajaccio
  • Direktesport
21:00
O. Lyonnais O. Lyonnais Stade Brestois Stade Brestois
  • Direktesport
21:00
Montpellier Montpellier PSG PSG
  • Direktesport
21:00
Rennes Rennes Strasbourg Alsace Strasbourg Alsace
  • Direktesport
21:00
AS Monaco AS Monaco Auxerre Auxerre
  • Direktesport
21:00
Lens Lens Nice Nice
  • Direktesport
Belgisk Cup Belgisk Cup
20:45
  • Kvartfinaler
Saint-Gilloise Saint-Gilloise Antwerp Antwerp
  • OneFootball
Campeonato Paranaense Campeonato Paranaense
00:00
Foz do Iguaçu Foz do Iguaçu Independiente São Joseense Independiente São Joseense
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
23:15
At. Paranaense At. Paranaense Azuriz FC Azuriz FC
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
Coppa Italia Coppa Italia
18:00
  • 1/4 de Final
Fiorentina Fiorentina Torino Torino
  • VGTV
21:00
  • 1/4 de Final
AS Roma AS Roma US Cremonese US Cremonese
  • VGTV
EFL Carabao Cup EFL Carabao Cup
21:00
  • Semifinaler
Manchester Utd. Manchester Utd. Nottingham Forest Nottingham Forest
  • Viasat 4
  • Viaplay.no
FIFA VM för klubblag FIFA VM för klubblag
20:00
  • Første runde
Al Ahly Al Ahly Auckland City Auckland City
  • To be confirmed
Liga F Liga F
19:00
Valencia Féminas Valencia Féminas FC Barcelona Kvinner FC Barcelona Kvinner
  • DAZN Women's Football YouTube
21:00
Real Madrid Kvinner Real Madrid Kvinner Real Sociedad Femenino Real Sociedad Femenino
  • DAZN Women's Football YouTube
Serie C Serie C
18:00
Vicenza Virtus Vicenza Virtus Novara Novara
  • OneFootball PPV
18:00
Lecco Lecco AlbinoLeffe AlbinoLeffe
  • OneFootball PPV
21:00
Juve Stabia Juve Stabia Crotone Crotone
  • OneFootball PPV
21:00
Foggia Foggia Taranto FC Taranto FC
  • OneFootball PPV
Torsdag, 02.02.2023
La Liga La Liga
21:00
Real Madrid Real Madrid Valencia CF Valencia CF
  • TV 2 Play
  • TV 2 Sport Premium
Belgisk Cup Belgisk Cup
20:45
  • Kvartfinaler
Zulte Waregem Zulte Waregem Mechelen Mechelen
  • OneFootball
Campeonato Paranaense Campeonato Paranaense
01:30
Maringá Maringá FC Cascavel FC Cascavel
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
01:30
Operário PR Operário PR Aruko Sports Aruko Sports
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
23:15
Coritiba Coritiba Cianorte Cianorte
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
23:15
Londrina Londrina Rio Branco SC Rio Branco SC
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
01:35
Mirassol Mirassol Palmeiras Palmeiras
  • Brasileirão Play
Coppa Italia Coppa Italia
21:00
  • 1/4 de Final
Juventus Juventus Lazio Lazio
  • VGTV
Indisk Super League Indisk Super League
15:00
Chennaiyin Chennaiyin Odisha FC Odisha FC
  • OneFootball
Fredag, 03.02.2023
La Liga La Liga
21:00
Athletic Club Athletic Club Cádiz CF Cádiz CF
  • TV 2 Play
Premier League Premier League
21:00
Chelsea Chelsea Fulham Fulham
  • Viaplay.no
Bundesliga Bundesliga
20:30
Augsburg Augsburg Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
  • Viaplay.no
2. Bundesliga 2. Bundesliga
18:30
Paderborn 07 Paderborn 07 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
  • Viaplay.no
18:30
Sandhausen Sandhausen Darmstadt 98 Darmstadt 98
  • Viaplay.no
A-League A-League
09:45
Melbourne Victory Melbourne Victory Wellington Phoenix Wellington Phoenix
  • OneFootball
Indisk Super League Indisk Super League
15:00
East Bengals East Bengals Kerala Blasters Kerala Blasters
  • OneFootball
Lørdag, 04.02.2023
La Liga La Liga
14:00
Espanyol Espanyol Osasuna Osasuna
  • TV 2 Play
16:15
Elche Elche Villarreal Villarreal
  • TV 2 Play
18:30
At. Madrid At. Madrid Getafe Getafe
  • TV 2 Play
21:00
Real Betis Real Betis Celta Celta
  • TV 2 Play
Premier League Premier League
13:30
Everton Everton Arsenal Arsenal
  • Viaplay.no
16:00
Manchester Utd. Manchester Utd. Crystal Palace Crystal Palace
  • Viaplay.no
16:00
Aston Villa Aston Villa Leicester City Leicester City
  • Viaplay.no
16:00
Brighton Brighton Bournemouth Bournemouth
  • Viaplay.no
16:00
Brentford Brentford Southampton Southampton
  • Viaplay.no
16:00
Wolves Wolves Liverpool Liverpool
  • Viaplay.no
18:30
Newcastle Newcastle West Ham West Ham
  • Viaplay.no
Bundesliga Bundesliga
15:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund Freiburg Freiburg
  • Viaplay.no
15:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Hertha Berlin Hertha Berlin
  • Viaplay.no
15:30
Union Berlin Union Berlin Mainz 05 Mainz 05
  • Viaplay.no
15:30
FC Köln FC Köln RB Leipzig RB Leipzig
  • Viaplay.no
15:30
Bochum Bochum Hoffenheim Hoffenheim
  • Viaplay.no
18:30
Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach Schalke 04 Schalke 04
  • Viaplay.no
Italiensk Serie A Italiensk Serie A
15:00
US Cremonese US Cremonese US Lecce US Lecce
  • VGTV
18:00
AS Roma AS Roma Empoli Empoli
  • VGTV
20:45
Sassuolo Sassuolo Atalanta Atalanta
  • VGTV
Ligue 1 Ligue 1
17:00
PSG PSG Toulouse Toulouse
  • Direktesport
19:00
Troyes Troyes O. Lyonnais O. Lyonnais
  • Direktesport
21:00
Rennes Rennes Lille Lille
  • Direktesport
2. Bundesliga 2. Bundesliga
13:00
Kaiserslautern Kaiserslautern Holstein Kiel Holstein Kiel
  • Viaplay.no
13:00
Braunschweig Braunschweig Heidenheim Heidenheim
  • Viaplay.no
13:00
Jahn Regensburg Jahn Regensburg Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
  • Viaplay.no
20:30
Greuther Fürth Greuther Fürth Nürnberg Nürnberg
  • Viaplay.no
A-League A-League
07:00
Sydney FC Sydney FC Central Coast Mariners Central Coast Mariners
  • OneFootball
07:00
Melbourne City Melbourne City Macarthur FC Macarthur FC
  • OneFootball
09:45
Adelaide Utd. Adelaide Utd. Brisbane Roar Brisbane Roar
  • OneFootball
12:30
Perth Glory Perth Glory Newcastle Jets Newcastle Jets
  • OneFootball
Campeonato Catarinense Campeonato Catarinense
20:00
Concórdia AC Concórdia AC Chapecoense Chapecoense
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
20:30
Avaí Avaí Figueirense Figueirense
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
Campeonato Paranaense Campeonato Paranaense
22:30
FC Cascavel FC Cascavel Operário PR Operário PR
  • Brasileirão Play
22:30
Aruko Sports Aruko Sports Maringá Maringá
  • Brasileirão Play
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
19:30
São Bento São Bento Mirassol Mirassol
  • Brasileirão Play
20:00
Guarani Guarani RB Bragantino RB Bragantino
  • Brasileirão Play
20:00
Ferroviária Ferroviária São Bernardo São Bernardo
  • Brasileirão Play
22:30
Palmeiras Palmeiras Santos Santos
  • Brasileirão Play
FIFA VM för klubblag FIFA VM för klubblag
15:30
  • 2ª Ronda
WAC Casablanca WAC Casablanca Al Hilal Al Hilal
  • To be confirmed
18:30
  • 2ª Ronda
Seattle Sounders Seattle Sounders TBD TBD
  • To be confirmed
Indisk Super League Indisk Super League
13:00
Mumbai City Mumbai City Hyderabad FC Hyderabad FC
  • OneFootball
15:00
NorthEast United NorthEast United Jamshedpur Jamshedpur
  • OneFootball
Serie C Serie C
17:30
AC Cesena AC Cesena ACN Siena 1904 ACN Siena 1904
  • OneFootball PPV
Tsjekkisk liga Tsjekkisk liga
15:00
Sparta Praha Sparta Praha Mlada Boleslav Mlada Boleslav
  • OneFootball
15:00
FKB Jablonec FKB Jablonec Fastav Zlín Fastav Zlín
  • OneFootball
15:00
1.FC Slovácko 1.FC Slovácko Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  • OneFootball
15:00
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  • OneFootball
15:00
FK Teplice FK Teplice Baník Ostrava Baník Ostrava
  • OneFootball
15:00
FK Pardubice FK Pardubice Slavia Praha Slavia Praha
  • OneFootball
15:00
České Budějovice České Budějovice Slovan Liberec Slovan Liberec
  • OneFootball
15:00
Hradec Králové Hradec Králové Bohemians 1905 Bohemians 1905
  • OneFootball
Søndag, 05.02.2023
La Liga La Liga
14:00
Mallorca Mallorca Real Madrid Real Madrid
  • TV 2 Play
16:15
Girona Girona Valencia CF Valencia CF
  • TV 2 Play
18:30
Real Sociedad Real Sociedad Real Valladolid Real Valladolid
  • TV 2 Play
21:00
FC Barcelona FC Barcelona Sevilla FC Sevilla FC
  • TV 2 Play
Premier League Premier League
15:00
Nottingham Forest Nottingham Forest Leeds Utd Leeds Utd
  • Viaplay.no
17:30
Tottenham Tottenham Manchester City Manchester City
  • Viaplay.no
Bundesliga Bundesliga
15:30
Stuttgart Stuttgart Werder Bremen Werder Bremen
  • Viaplay.no
17:30
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg FC Bayern FC Bayern
  • Viaplay.no
Italiensk Serie A Italiensk Serie A
12:30
Spezia Calcio Spezia Calcio Napoli Napoli
  • VGTV
15:00
Torino Torino Udinese Udinese
  • VGTV
18:00
Fiorentina Fiorentina Bologna Bologna
  • VGTV
20:45
Inter Milan Inter Milan AC Milan AC Milan
  • VGTV
Ligue 1 Ligue 1
13:00
Clermont Clermont AS Monaco AS Monaco
  • Direktesport
15:00
AC Ajaccio AC Ajaccio Nantes Nantes
  • Direktesport
15:00
Lorient Lorient Angers Angers
  • Direktesport
15:00
Auxerre Auxerre Stade de Reims Stade de Reims
  • Direktesport
15:00
Strasbourg Alsace Strasbourg Alsace Montpellier Montpellier
  • Direktesport
17:05
Stade Brestois Stade Brestois Lens Lens
  • Direktesport
20:45
O. Marseille O. Marseille Nice Nice
  • Direktesport
2. Bundesliga 2. Bundesliga
13:30
St. Pauli St. Pauli Hannover 96 Hannover 96
  • Viaplay.no
13:30
Hansa Rostock Hansa Rostock Hamburger SV Hamburger SV
  • Viaplay.no
13:30
Magdeburg Magdeburg Karlsruher Karlsruher
  • Viaplay.no
A-League A-League
05:00
Western Sydney Western Sydney Western United Western United
  • OneFootball
Campeonato Catarinense Campeonato Catarinense
21:00
Joinville Joinville Barra do Garças FC Barra do Garças FC
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
21:00
Marcílio Dias Marcílio Dias Camboriú FC Camboriú FC
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
23:00
Brusque Brusque Criciúma Criciúma
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
23:00
Atlético Catarinense Atlético Catarinense Hercílio Luz Hercílio Luz
  • Brasileirão Play
  • OneFootball PPV
Campeonato Paranaense Campeonato Paranaense
19:30
Rio Branco SC Rio Branco SC Foz do Iguaçu Foz do Iguaçu
  • Brasileirão Play
19:30
Independiente São Joseense Independiente São Joseense Londrina Londrina
  • Brasileirão Play
22:30
At. Paranaense At. Paranaense Coritiba Coritiba
  • Brasileirão Play
22:30
Azuriz FC Azuriz FC Cianorte Cianorte
  • Brasileirão Play
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
15:00
Ituano Ituano Água Santa Água Santa
  • Brasileirão Play
20:00
Santo André Santo André São Paulo São Paulo
  • Brasileirão Play
22:30
Corinthians Corinthians Botafogo SP Botafogo SP
  • Brasileirão Play
Indisk Super League Indisk Super League
15:00
Mohun Bagan Mohun Bagan Bengaluru Bengaluru
  • OneFootball
Kings League Kings League
16:00
Saiyans FC Saiyans FC El Barrio El Barrio
  • Twitch kingsleague
  • Twitch thegrefg
  • Twitch AdriContreras4
16:00
Rayo Barcelona Rayo Barcelona PIO FC PIO FC
  • Twitch kingsleague
  • Twitch Spursito
  • Twitch rivers_gg
16:00
Kunisports Kunisports Ultimate Móstoles Ultimate Móstoles
  • Twitch kingsleague
  • Twitch SLAKUN10
  • DjMaRiiO YouTube
16:00
Jijantes FC Jijantes FC Porcinos FC Porcinos FC
  • Twitch kingsleague
  • Twitch gerardromero
  • Twitch ibai
16:00
Los Troncos FC Los Troncos FC Aniquiladores FC Aniquiladores FC
  • Twitch kingsleague
  • Twitch Perxitaa
  • Twitch juansguarnizo
16:00
xBuyer Team xBuyer Team 1K FC 1K FC
  • Twitch kingsleague
  • xBuyer YouTube
  • Twitch ikercasillas
Serie C Serie C
14:30
Pescara Pescara Potenza Potenza
  • OneFootball PPV
14:30
Pro Vercelli Pro Vercelli FeralpiSalò FeralpiSalò
  • OneFootball PPV
14:30
Pro Patria Pro Patria Vicenza Virtus Vicenza Virtus
  • OneFootball PPV
14:30
Catanzaro Catanzaro Fidelis Andria Fidelis Andria
  • OneFootball PPV
Mandag, 06.02.2023
La Liga La Liga
21:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano UD Almería UD Almería
  • TV 2 Play
Italiensk Serie A Italiensk Serie A
18:30
Hellas Verona Hellas Verona Lazio Lazio
  • VGTV
20:45
Monza Monza Sampdoria Sampdoria
  • VGTV
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
00:30
Portuguesa Portuguesa Inter de Limeira Inter de Limeira
  • Brasileirão Play
Indisk Super League Indisk Super League
15:00
Odisha FC Odisha FC FC Goa FC Goa
  • OneFootball
Serie C Serie C
20:30
Avellino Avellino Crotone Crotone
  • OneFootball PPV
Tirsdag, 07.02.2023
Italiensk Serie A Italiensk Serie A
20:45
Salernitana Salernitana Juventus Juventus
  • VGTV
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
23:30
Mirassol Mirassol Ferroviária Ferroviária
  • Brasileirão Play
FIFA VM för klubblag FIFA VM för klubblag
20:00
  • Semifinaler
CR Flamengo CR Flamengo TBD TBD
  • To be confirmed
Onsdag, 08.02.2023
Campeonato Catarinense Campeonato Catarinense
23:00
Brusque Brusque Concórdia AC Concórdia AC
  • Brasileirão Play
23:00
Barra do Garças FC Barra do Garças FC Avaí Avaí
  • Brasileirão Play
Campeonato Paranaense Campeonato Paranaense
19:30
Independiente São Joseense Independiente São Joseense Aruko Sports Aruko Sports
  • Brasileirão Play
23:15
Maringá Maringá Azuriz FC Azuriz FC
  • Brasileirão Play
23:15
Operário PR Operário PR Rio Branco SC Rio Branco SC
  • Brasileirão Play
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
23:30
RB Bragantino RB Bragantino São Paulo São Paulo
  • Brasileirão Play
FIFA VM för klubblag FIFA VM för klubblag
20:00
  • Semifinaler
TBD TBD Real Madrid Real Madrid
  • To be confirmed
Torsdag, 09.02.2023
Campeonato Catarinense Campeonato Catarinense
01:00
Figueirense Figueirense Marcílio Dias Marcílio Dias
  • Brasileirão Play
01:00
Hercílio Luz Hercílio Luz Criciúma Criciúma
  • Brasileirão Play
23:00
Chapecoense Chapecoense Camboriú FC Camboriú FC
  • Brasileirão Play
Campeonato Paranaense Campeonato Paranaense
00:00
Cianorte Cianorte At. Paranaense At. Paranaense
  • Brasileirão Play
23:15
Foz do Iguaçu Foz do Iguaçu Londrina Londrina
  • Brasileirão Play
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
00:30
Guarani Guarani Portuguesa Portuguesa
  • Brasileirão Play
00:30
Botafogo SP Botafogo SP Ituano Ituano
  • Brasileirão Play
01:35
Santos Santos São Bento São Bento
  • Brasileirão Play
22:00
Santo André Santo André Água Santa Água Santa
  • Brasileirão Play
23:30
Palmeiras Palmeiras Inter de Limeira Inter de Limeira
  • Brasileirão Play
Fredag, 10.02.2023
La Liga La Liga
21:00
Cádiz CF Cádiz CF Girona Girona
  • TV 2 Play
Bundesliga Bundesliga
20:30
Schalke 04 Schalke 04 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
  • Viaplay.no
Italiensk Serie A Italiensk Serie A
20:45
AC Milan AC Milan Torino Torino
  • VGTV
Ligue 1 Ligue 1
21:00
Nice Nice AC Ajaccio AC Ajaccio
  • Direktesport
2. Bundesliga 2. Bundesliga
18:30
Karlsruher Karlsruher Greuther Fürth Greuther Fürth
  • Viaplay.no
18:30
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld Hansa Rostock Hansa Rostock
  • Viaplay.no
Campeonato Catarinense Campeonato Catarinense
01:00
Atlético Catarinense Atlético Catarinense Joinville Joinville
  • Brasileirão Play
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
01:30
São Bernardo São Bernardo Corinthians Corinthians
  • Brasileirão Play
Champions League Kvinner Champions League Kvinner
13:00
Sorteo Cuartos de Final
  • DAZN UEFA Women's Champions League Youtube
Lørdag, 11.02.2023
La Liga La Liga
16:15
UD Almería UD Almería Real Betis Real Betis
  • TV 2 Play
18:30
Sevilla FC Sevilla FC Mallorca Mallorca
  • TV 2 Play
21:00
Valencia CF Valencia CF Athletic Club Athletic Club
  • TV 2 Play
Premier League Premier League
13:30
West Ham West Ham Chelsea Chelsea
  • Viaplay.no
16:00
Arsenal Arsenal Brentford Brentford
  • Viaplay.no
16:00
Southampton Southampton Wolves Wolves
  • Viaplay.no
16:00
Fulham Fulham Nottingham Forest Nottingham Forest
  • Viaplay.no
16:00
Leicester City Leicester City Tottenham Tottenham
  • Viaplay.no
16:00
Crystal Palace Crystal Palace Brighton Brighton
  • Viaplay.no
18:30
Bournemouth Bournemouth Newcastle Newcastle
  • Viaplay.no
Bundesliga Bundesliga
15:30
Mainz 05 Mainz 05 Augsburg Augsburg
  • Viaplay.no
15:30
FC Bayern FC Bayern Bochum Bochum
  • Viaplay.no
15:30
Hoffenheim Hoffenheim Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
  • Viaplay.no
15:30
Freiburg Freiburg Stuttgart Stuttgart
  • Viaplay.no
15:30
Werder Bremen Werder Bremen Borussia Dortmund Borussia Dortmund
  • Viaplay.no
18:30
RB Leipzig RB Leipzig Union Berlin Union Berlin
  • Viaplay.no
Italiensk Serie A Italiensk Serie A
15:00
Empoli Empoli Spezia Calcio Spezia Calcio
  • VGTV
18:00
US Lecce US Lecce AS Roma AS Roma
  • VGTV
20:45
Lazio Lazio Atalanta Atalanta
  • VGTV
Ligue 1 Ligue 1
17:00
AS Monaco AS Monaco PSG PSG
  • Direktesport
21:00
Clermont Clermont O. Marseille O. Marseille
  • Direktesport
2. Bundesliga 2. Bundesliga
13:00
Hannover 96 Hannover 96 Paderborn 07 Paderborn 07
  • Viaplay.no
13:00
Nürnberg Nürnberg Jahn Regensburg Jahn Regensburg
  • Viaplay.no
13:00
Holstein Kiel Holstein Kiel Magdeburg Magdeburg
  • Viaplay.no
20:30
Heidenheim Heidenheim Hamburger SV Hamburger SV
  • Viaplay.no
Campeonato Paranaense Campeonato Paranaense
22:30
At. Paranaense At. Paranaense Operário PR Operário PR
  • Brasileirão Play
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
22:30
Ferroviária Ferroviária Botafogo SP Botafogo SP
  • Brasileirão Play
23:00
São Bento São Bento Guarani Guarani
  • Brasileirão Play
FIFA VM för klubblag FIFA VM för klubblag
16:30
  • 3er Puesto
TBD TBD TBD TBD
  • To be confirmed
20:00
  • Final
TBD TBD TBD TBD
  • To be confirmed
Slovensk liga Slovensk liga
PD
NK Olimpija NK Olimpija NK Bravo NK Bravo
  • OneFootball
PD
FC Koper FC Koper NK Maribor NK Maribor
  • OneFootball
PD
NK Domžale NK Domžale NK Tabor Sežana NK Tabor Sežana
  • OneFootball
PD
NK Celje NK Celje NŠ Mura NŠ Mura
  • OneFootball
PD
ND Gorica ND Gorica NK Radomlje NK Radomlje
  • OneFootball
Tsjekkisk liga Tsjekkisk liga
15:00
Viktoria Plzen Viktoria Plzen České Budějovice České Budějovice
  • OneFootball
15:00
Slovan Liberec Slovan Liberec 1.FC Slovácko 1.FC Slovácko
  • OneFootball
15:00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav FK Pardubice FK Pardubice
  • OneFootball
15:00
Slavia Praha Slavia Praha Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  • OneFootball
15:00
Fastav Zlín Fastav Zlín FK Teplice FK Teplice
  • OneFootball
15:00
Sigma Olomouc Sigma Olomouc Hradec Králové Hradec Králové
  • OneFootball
15:00
Baník Ostrava Baník Ostrava FKB Jablonec FKB Jablonec
  • OneFootball
15:00
Bohemians 1905 Bohemians 1905 Sparta Praha Sparta Praha
  • OneFootball
Flere dager

Den mest fotballinformasjonen på TV som idag tilbys i Norge, er samlet i denne ukentlige TV-oversikten, der alle TV-kampene på både gratis og betalte TV-kanaler er inkludert.

I de kommende dagene er det allerede bekreftet 330 fotballkamper fra 30 forskjellige konkurranser, som enda skal spilles og som sendes live. Vi understreker at 75 sendes gratis, og man kan dermed se fotball gratis på TV og strømming. Mens for å se de andre 255 må du abonnere på en av betalingsoperatørene som markedsføres i Norge. Med det store antallet kamper som spilles hver uke og alt rotet med TV-rettigheter – for å vite hvor du skal se fotball på TV, er dette nettstedet et grunnleggende verktøy for å sikre at du ikke å gå glipp av noen kamper som sendes i Norge.

Du kan sjekke en liste over kampene som sendes direkte, filtrert etter lag, konkurranser og TV-kanaler.

Fotballen i Norge begynte å utvikle seg på slutten av 1800-tallet, med etableringen av flere klubber og dannelsen av en nasjonal liga. Men det var ikke før på 1920-tallet at fotballen ble den mest populære sporten i landet.
TV-rettighetene til fotball i Norge kjøpes og selges av Norges Fotballforbund.

Noen av de beste fotballspillerne i Norges historie inkluderer Rune Bratseth, en forsvarsspiller som spilte for Rosenborg og det norske landslaget på 80- og 90-tallet; Ole Gunnar Solskjær, en angriper som spilte for Manchester United og det norske landslaget på 90- og 2000-tallet; og Morten Gamst Pedersen, en midtbanespiller som spilte for Blackburn Rovers og det norske landslaget på 2000- og 2010-tallet.