Fotballkamper på TV idag

  • Ordne: 
  •  
Kamper med idag torsdag, 29.09.2022
Dansk 1. Division Dansk 1. Division
19:00
Hobro IK Hobro IK Fremad Amager Fremad Amager
  • Viaplay.no
Primera División Argentina Primera División Argentina
20:30
Barracas Central Barracas Central Gimnasia LP Gimnasia LP
  • AFA Play
Serie A Brasil Serie A Brasil
00:00
Corinthians Corinthians Atlético GO Atlético GO
  • Brasileirão Play
00:00
Fluminense Fluminense Juventude Juventude
  • Brasileirão Play
00:00
Coritiba Coritiba Ceará Ceará
  • Brasileirão Play
00:00
Fortaleza SC Fortaleza SC CR Flamengo CR Flamengo
  • Brasileirão Play
02:00

23'

0-0

Cuiabá Cuiabá
América MG América MG
  • Brasileirão Play
02:45

20'

0-0

Atlético Mineiro Atlético Mineiro
Palmeiras Palmeiras
  • Brasileirão Play
02:45

21'

0-0

Goiás Goiás
Botafogo Botafogo
  • Brasileirão Play
02:45

20'

0-0

Internacional Internacional
RB Bragantino RB Bragantino
  • Brasileirão Play
Serie B Brasil Serie B Brasil
00:00
Ponte Preta Ponte Preta Cruzeiro Cruzeiro
  • Brasileirão Play
02:45

20'

1-1

Sport Recife Sport Recife
Náutico Náutico
  • Brasileirão Play
Imorgen fredag, 30.09.2022
La Liga La Liga
21:00
Athletic Club Athletic Club UD Almería UD Almería
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
Bundesliga Bundesliga
20:30
FC Bayern FC Bayern Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
2. Bundesliga 2. Bundesliga
18:30
Hannover 96 Hannover 96 Hamburger SV Hamburger SV
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
18:30
Paderborn 07 Paderborn 07 Darmstadt 98 Darmstadt 98
  • Viaplay.no
Bundesliga Femenina Bundesliga Femenina
19:16
Wolfsburg Femenino Wolfsburg Femenino Bayer Leverkusen Femenino Bayer Leverkusen Femenino
  • Viaplay.no
Championship Championship
21:00
Hull City Hull City Luton Town Luton Town
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
Dansk 1. Division Dansk 1. Division
18:30
Hvidovre IF Hvidovre IF Vejle BK Vejle BK
  • Viaplay.no
Francia Ligue 1 Francia Ligue 1
21:00
Angers Angers O. Marseille O. Marseille
  • Direktesport
Serie B Brasil Serie B Brasil
00:00
Tombense Tombense Grêmio Novorizontino Grêmio Novorizontino
  • Brasileirão Play
02:30
Vasco da Gama Vasco da Gama Londrina Londrina
  • Brasileirão Play
Superliga Danesa Superliga Danesa
19:00
Aalborg Aalborg OB OB
  • Viaplay.no
Superliga de Letonia Superliga de Letonia
17:00
SK Super Nova SK Super Nova Riga FC Riga FC
  • OneFootball
Ukrainian Premier League Ukrainian Premier League
12:00
NK Veres Rivne NK Veres Rivne FC Rukh Lviv FC Rukh Lviv
  • Setanta Sports УПЛ Youtube
16:00
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv FC Kolos Kovalivka FC Kolos Kovalivka
  • Setanta Sports УПЛ Youtube
Lørdag, 01.10.2022
La Liga La Liga
14:00
Cádiz CF Cádiz CF Villarreal Villarreal
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
16:15
Getafe Getafe Real Valladolid Real Valladolid
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
18:30
Sevilla FC Sevilla FC At. Madrid At. Madrid
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
21:00
Mallorca Mallorca FC Barcelona FC Barcelona
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
Premier League Premier League
13:30
Arsenal Arsenal Tottenham Tottenham
  • Viasport Premier League
  • Viasat Ultra HD
  • Viaplay.no
16:00
Southampton Southampton Everton Everton
  • Viaplay.no
16:00
Liverpool Liverpool Brighton Brighton
  • Viaplay.no
16:00
Fulham Fulham Newcastle Newcastle
  • Viaplay.no
16:00
Crystal Palace Crystal Palace Chelsea Chelsea
  • Viaplay.no
  • Viasat 4
16:00
Bournemouth Bournemouth Brentford Brentford
  • Viaplay.no
18:30
West Ham West Ham Wolves Wolves
  • Viasport Premier League
  • Viaplay.no
Bundesliga Bundesliga
15:30
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg Stuttgart Stuttgart
  • Viaplay.no
15:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Union Berlin Union Berlin
  • Viaplay.no
15:30
Freiburg Freiburg Mainz 05 Mainz 05
  • Viaplay.no
15:30
FC Köln FC Köln Borussia Dortmund Borussia Dortmund
  • Viaplay.no
  • Viasport +
15:30
RB Leipzig RB Leipzig Bochum Bochum
  • Viaplay.no
18:30
Werder Bremen Werder Bremen Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
2. Bundesliga 2. Bundesliga
13:00
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
  • Viaplay.no
13:00
Greuther Fürth Greuther Fürth Sandhausen Sandhausen
  • Viaplay.no
13:00
Holstein Kiel Holstein Kiel Hansa Rostock Hansa Rostock
  • Viaplay.no
20:30
St. Pauli St. Pauli Heidenheim Heidenheim
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
3. Liga 3. Liga
14:00
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II 1860 München 1860 München
  • German Football YouTube
Admiral Bundesliga Admiral Bundesliga
17:00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg LASK Linz LASK Linz
  • OneFootball
17:00
Austria Lustenau Austria Lustenau Wolfsberger AC Wolfsberger AC
  • OneFootball
17:00
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol Rapid Wien Rapid Wien
  • OneFootball
Allsvenskan Allsvenskan
15:00
Malmö FF Malmö FF Hammarby Hammarby
  • Discovery+
17:30
Degerfors IF Degerfors IF Djurgårdens IF Djurgårdens IF
  • Discovery+
Championship Championship
16:00
Coventry City Coventry City Middlesbrough Middlesbrough
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
Danish Women's League Danish Women's League
14:00
Nordsjælland Nordsjælland Aarhus GF Aarhus GF
  • Viaplay.no
Dansk 1. Division Dansk 1. Division
14:00
Vendsyssel FF Vendsyssel FF FC Helsingør FC Helsingør
  • Viaplay.no
15:00
Nykøbing FC Nykøbing FC Soenderjyske Soenderjyske
  • Viaplay.no
Eliteserien Eliteserien
16:00
Tromso Tromso Molde Molde
  • Eurosport Norge
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00
Valerenga Valerenga Stromsgodset IF Stromsgodset IF
  • Eurosport Norge
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
18:00
Lillestrøm SK Lillestrøm SK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
  • MAX
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
Eredivisie Eredivisie
20:00
Ajax Ajax Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
Francia Ligue 1 Francia Ligue 1
17:00
Strasbourg Alsace Strasbourg Alsace Rennes Rennes
  • Direktesport
21:00
PSG PSG Nice Nice
  • Direktesport
K League 1 K League 1
09:30
Incheon United Incheon United Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  • OneFootball
12:00
Jeonbuk Jeonbuk Pohang Steelers Pohang Steelers
  • OneFootball
Liga checa Liga checa
16:00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  • OneFootball
16:00
Baník Ostrava Baník Ostrava České Budějovice České Budějovice
  • OneFootball
16:00
Bohemians 1905 Bohemians 1905 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  • OneFootball
19:00
Sparta Praha Sparta Praha Hradec Králové Hradec Králové
  • OneFootball
Liga eslovena Liga eslovena
15:00
NK Domžale NK Domžale NŠ Mura NŠ Mura
  • OneFootball
17:30
NK Olimpija NK Olimpija NK Tabor Sežana NK Tabor Sežana
  • OneFootball
20:15
FC Koper FC Koper NK Bravo NK Bravo
  • OneFootball
MLS MLS
23:30
Charlotte FC Charlotte FC Philadelphia Union Philadelphia Union
  • VGTV
Moldovan Super Liga Moldovan Super Liga
14:00
Zimbru Zimbru FC Dinamo-Auto FC Dinamo-Auto
  • OneFootball
17:00
FC Milsami Orhei FC Milsami Orhei FC Bălți FC Bălți
  • OneFootball
Northern Irish Premiership Northern Irish Premiership
16:00
Cliftonville Cliftonville Newry City Newry City
  • OneFootball
16:00
Carrick Rangers Carrick Rangers Crusaders FC Crusaders FC
  • OneFootball
16:00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts Linfield Linfield
  • OneFootball
18:30
Larne FC Larne FC Coleraine Coleraine
  • OneFootball
NWSL NWSL
04:00
San Diego Wave FC San Diego Wave FC North Carolina Courage North Carolina Courage
  • Twitch nwslofficial3
Premier League Kazajistán Premier League Kazajistán
13:00
FC Caspiy FC Caspiy FC Aksu FC Aksu
  • OneFootball
14:00
FC Ordabasy FC Ordabasy FC Atyrau FC Atyrau
  • OneFootball
16:00
FC Taraz FC Taraz FC Maktaaral FC Maktaaral
  • OneFootball
Premier Liga rusa Premier Liga rusa
13:00
Orenburg Orenburg FC Sochi FC Sochi
  • Russian Premier Liga YouTube
15:30
FC Khimki FC Khimki CSKA Moskva CSKA Moskva
  • Russian Premier Liga YouTube
18:00
Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva FC Ural FC Ural
  • Russian Premier Liga YouTube
Primera División Argentina Primera División Argentina
00:00
Estudiantes LP Estudiantes LP CA Colón CA Colón
  • AFA Play
00:00
Tigre Tigre Aldosivi Aldosivi
  • AFA Play
02:30
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Rosario Central Rosario Central
  • AFA Play
02:30
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Newell's Old Boys Newell's Old Boys
  • AFA Play
18:00
Platense Platense Defensa y Justicia Defensa y Justicia
  • AFA Play
18:00
Central Córdoba Central Córdoba Sarmiento Sarmiento
  • AFA Play
20:30
San Lorenzo San Lorenzo CA Huracán CA Huracán
  • AFA Play
23:00
Banfield Banfield Godoy Cruz Godoy Cruz
  • AFA Play
Scottish Premiership Scottish Premiership
13:30
Hearts Hearts Rangers FC Rangers FC
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
Serie A Brasil Serie A Brasil
20:00
Atlético Mineiro Atlético Mineiro Fluminense Fluminense
  • Brasileirão Play
20:00
Internacional Internacional Santos Santos
  • Brasileirão Play
20:00
Ceará Ceará América MG América MG
  • Brasileirão Play
Serie B Brasil Serie B Brasil
00:00
CSA CSA Guarani Guarani
  • Brasileirão Play
00:00
Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Grêmio Grêmio
  • Brasileirão Play
00:00
Operário PR Operário PR Vila Nova Vila Nova
  • Brasileirão Play
02:30
Chapecoense Chapecoense Bahía Bahía
  • Brasileirão Play
16:00
Brusque Brusque Criciúma Criciúma
  • Brasileirão Play
23:30
Ituano Ituano CRB CRB
  • Brasileirão Play
Serie C Serie C
17:30
ASD Turris ASD Turris Catanzaro Catanzaro
  • OneFootball PPV
Superliga de Eslovaquia Superliga de Eslovaquia
18:00
Zilina Zilina AS Trencin AS Trencin
  • OneFootball
Superliga de Letonia Superliga de Letonia
12:00
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 FK Auda FK Auda
  • OneFootball
14:00
RFS Riga RFS Riga FK Metta FK Metta
  • OneFootball
15:00
FK Liepaja FK Liepaja FK Spartaks Jurmala FK Spartaks Jurmala
  • OneFootball
Superliga Suiza Superliga Suiza
18:00
FC Basel FC Basel St Gallen St Gallen
  • OneFootball
20:30
Grasshopper Grasshopper FC Zurich FC Zurich
  • OneFootball
Ukrainian Premier League Ukrainian Premier League
12:00
FC Inhulets Petrove FC Inhulets Petrove Vorskla Poltava Vorskla Poltava
  • Setanta Sports УПЛ Youtube
14:00
FC Lviv FC Lviv SC Dnipro SC Dnipro
  • Setanta Sports УПЛ Youtube
16:00
Metalist Kharkiv Metalist Kharkiv Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
  • Setanta Sports УПЛ Youtube
Søndag, 02.10.2022
1. Divisjon 1. Divisjon
18:00
Ranheim Fotball Ranheim Fotball Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  • Discovery+
  • TV 2 Play
  • Eurosport Pluss 3
Toppserien Toppserien
15:00
Stabaek Stabaek SK Brann SK Brann
  • Direktesport
16:00
Valerenga Valerenga Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner
  • NRK 1
  • NRK TV
  • Direktesport
La Liga La Liga
14:00
Espanyol Espanyol Valencia CF Valencia CF
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
16:15
Celta Celta Real Betis Real Betis
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
18:30
Girona Girona Real Sociedad Real Sociedad
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
21:00
Real Madrid Real Madrid Osasuna Osasuna
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
Premier League Premier League
15:00
Manchester City Manchester City Manchester Utd. Manchester Utd.
  • Viasport Premier League
  • Viaplay.no
17:30
Leeds Utd Leeds Utd Aston Villa Aston Villa
  • Viasport Premier League
  • Viaplay.no
Bundesliga Bundesliga
15:30
Hertha Berlin Hertha Berlin Hoffenheim Hoffenheim
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
17:30
Schalke 04 Schalke 04 Augsburg Augsburg
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
2. Bundesliga 2. Bundesliga
13:30
Kaiserslautern Kaiserslautern Braunschweig Braunschweig
  • Viaplay.no
13:30
Magdeburg Magdeburg Jahn Regensburg Jahn Regensburg
  • Viaplay.no
13:30
Karlsruher Karlsruher Nürnberg Nürnberg
  • Viaplay.no
Admiral Bundesliga Admiral Bundesliga
14:30
TSV Hartberg TSV Hartberg Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
  • OneFootball
14:30
SV Ried SV Ried SCR Altach SCR Altach
  • OneFootball
17:00
Austria Wien Austria Wien Sturm Graz Sturm Graz
  • OneFootball
Allsvenskan Allsvenskan
15:00
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC BK Häcken BK Häcken
  • Discovery+
15:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall IFK Norrköping IFK Norrköping
  • Discovery+
17:30
IK Sirius FK IK Sirius FK AIK Fotboll AIK Fotboll
  • Discovery+
17:30
Kalmar FF Kalmar FF Helsingborgs IF Helsingborgs IF
  • Discovery+
Championship Championship
13:00
Stoke City Stoke City Watford Watford
  • Viasport 3
  • Viaplay.no
Danish Women's League Danish Women's League
12:00
FC Thy-Thisted Q FC Thy-Thisted Q Kolding IF Kolding IF
  • Viaplay.no
16:00
HB Køge HB Køge Sundby BK Sundby BK
  • Viaplay.no
16:45
Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring Brondby IF Brondby IF
  • Viaplay.no
Dansk 1. Division Dansk 1. Division
13:00
HB Køge HB Køge FC Fredericia FC Fredericia
  • Viaplay.no
13:00
Næstved BK Næstved BK Hillerød Fodbold Hillerød Fodbold
  • Viaplay.no
Eliteserien Eliteserien
17:00
Haugesund Haugesund Odd Odd
  • Eurosport Pluss 2
  • Discovery+
  • TV 2 Play
17:00
Aalesunds FK Aalesunds FK Viking FK Viking FK
  • Eurosport Norge
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
17:00
Sandefjord Sandefjord Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
  • Eurosport Pluss 3
  • Discovery+
  • TV 2 Play
17:00
HamKam HamKam FK Jerv FK Jerv
  • Eurosport Pluss 4
19:00
Kristiansund Kristiansund Rosenborg Rosenborg
  • MAX
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
Francia Ligue 1 Francia Ligue 1
13:00
Lorient Lorient Lille Lille
  • Direktesport
15:00
AC Ajaccio AC Ajaccio Clermont Clermont
  • Direktesport
15:00
Troyes Troyes Stade de Reims Stade de Reims
  • Direktesport
15:00
Toulouse Toulouse Montpellier Montpellier
  • Direktesport
15:00
Auxerre Auxerre Stade Brestois Stade Brestois
  • Direktesport
17:05
AS Monaco AS Monaco Nantes Nantes
  • Direktesport
20:45
Lens Lens O. Lyonnais O. Lyonnais
  • Direktesport
K League 1 K League 1
07:00
Jeju United Jeju United Gangwon FC Gangwon FC
  • OneFootball
Liga checa Liga checa
16:00
FKB Jablonec FKB Jablonec Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  • OneFootball
16:00
Fastav Zlín Fastav Zlín 1.FC Slovácko 1.FC Slovácko
  • OneFootball
16:00
FK Teplice FK Teplice FK Pardubice FK Pardubice
  • OneFootball
19:00
Slavia Praha Slavia Praha Slovan Liberec Slovan Liberec
  • OneFootball
Liga eslovena Liga eslovena
15:00
ND Gorica ND Gorica NK Maribor NK Maribor
  • OneFootball
17:30
NK Celje NK Celje NK Radomlje NK Radomlje
  • OneFootball
Moldovan Super Liga Moldovan Super Liga
14:00
Dacia Buiucani Dacia Buiucani Petrocub Hîncesti Petrocub Hîncesti
  • OneFootball
17:00
FC Sheriff FC Sheriff FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe
  • OneFootball
NWSL NWSL
00:00
NJ/NY Gotham FC NJ/NY Gotham FC Portland Thorns Portland Thorns
  • Twitch nwslofficial3
01:00
Washington Spirit Washington Spirit Houston Dash Houston Dash
  • Twitch nwslofficial3
01:30
Racing Louisville Racing Louisville Kansas City Current Kansas City Current
  • Twitch nwslofficial3
04:00
OL Reign OL Reign Orlando Pride Orlando Pride
  • Twitch nwslofficial3
Premier League Kazajistán Premier League Kazajistán
11:00
FC Tobol FC Tobol FC Shakhter FC Shakhter
  • OneFootball
11:00
FC Kyzylzhar FC Kyzylzhar FC Kairat FC Kairat
  • OneFootball
13:00
Akzhayik Uralsk Akzhayik Uralsk Aktobe Aktobe
  • OneFootball
14:00
FC Turan FC Turan Astana Astana
  • OneFootball
Premier Liga rusa Premier Liga rusa
13:00
Fakel Voronezh Fakel Voronezh Torpedo Moskva Torpedo Moskva
  • Russian Premier Liga YouTube
15:30
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg Rostov Rostov
  • Russian Premier Liga YouTube
18:00
Akhmat Grozni Akhmat Grozni Dynamo Moskva Dynamo Moskva
  • Russian Premier Liga YouTube
18:00
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod Spartak Moskva Spartak Moskva
  • Russian Premier Liga YouTube
Primera División Argentina Primera División Argentina
01:30
Arsenal Sarandí Arsenal Sarandí Independiente Independiente
  • AFA Play
20:30
Patronato Patronato Atlético Tucumán Atlético Tucumán
  • AFA Play
23:00
Boca Juniors Boca Juniors Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
  • AFA Play
23:30
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Lanús Lanús
  • AFA Play
Serie A Brasil Serie A Brasil
00:00
CR Flamengo CR Flamengo RB Bragantino RB Bragantino
  • Brasileirão Play
00:00
Goiás Goiás Fortaleza SC Fortaleza SC
  • Brasileirão Play
00:00
At. Paranaense At. Paranaense Juventude Juventude
  • Brasileirão Play
00:00
Avaí Avaí Atlético GO Atlético GO
  • Brasileirão Play
02:00
Corinthians Corinthians Cuiabá Cuiabá
  • Brasileirão Play
Serie C Serie C
14:30
Rimini Rimini Alessandria Alessandria
  • OneFootball PPV
17:30
Novara Novara Vicenza Virtus Vicenza Virtus
  • OneFootball PPV
17:30
Sangiuliano City Sangiuliano City Piacenza Piacenza
  • OneFootball PPV
Superliga Danesa Superliga Danesa
14:00
FC Midtjylland FC Midtjylland Viborg FF Viborg FF
  • Viaplay.no
18:00
København København AGF AGF
  • Viaplay.no
Superliga de Eslovaquia Superliga de Eslovaquia
17:30
Slovan Bratislava Slovan Bratislava FK Železiarne Podbrezová FK Železiarne Podbrezová
  • OneFootball
18:00
FC ViOn FC ViOn Spartak Trnava Spartak Trnava
  • OneFootball
Superliga de Letonia Superliga de Letonia
13:00
BFC Daugavpils BFC Daugavpils Valmiera FC Valmiera FC
  • OneFootball
Superliga Suiza Superliga Suiza
14:15
Sion Sion FC Winterthur FC Winterthur
  • OneFootball
16:30
FC Luzern FC Luzern Young Boys Young Boys
  • OneFootball
16:30
Lugano Lugano Servette Servette
  • OneFootball
Ukrainian Premier League Ukrainian Premier League
12:00
FC Mynai FC Mynai Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  • Setanta Sports УПЛ Youtube
14:00
Chernomorets Odessa Chernomorets Odessa FC Oleksandriya FC Oleksandriya
  • Setanta Sports УПЛ Youtube
16:00
Zorya Zorya FC Kryvbas FC Kryvbas
  • Setanta Sports УПЛ Youtube
Mandag, 03.10.2022
1. Divisjon 1. Divisjon
18:00
Stabaek Stabaek Åsane Fotball Åsane Fotball
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
  • Eurosport Norge
18:00
SK Brann SK Brann IL Stjørdals-Blink IL Stjørdals-Blink
  • Discovery+
  • TV 2 Play
  • Eurosport Pluss 1
18:00
IK Start IK Start KFUM Oslo KFUM Oslo
  • Discovery+
  • TV 2 Play
  • Eurosport Pluss 2
18:00
Bryne FK Bryne FK Skeid Skeid
  • Discovery+
  • TV 2 Play
  • Eurosport Pluss 2
18:00
Grorud IL Grorud IL Raufoss Fotball Raufoss Fotball
  • Discovery+
  • TV 2 Play
  • Eurosport Pluss 4
18:00
Fredrikstad Fredrikstad Mjondalen IF Mjondalen IF
  • Discovery+
  • Eurosport Player
  • TV 2 Play
  • MAX
18:00
Kongsvinger Kongsvinger Sogndal Sogndal
  • Discovery+
  • TV 2 Play
  • Eurosport Pluss 1
La Liga La Liga
21:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano Elche Elche
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
Premier League Premier League
21:00
Leicester City Leicester City Nottingham Forest Nottingham Forest
  • Viasport Premier League
  • Viaplay.no
Allsvenskan Allsvenskan
19:00
IFK Värnamo IFK Värnamo Mjällby AIF Mjällby AIF
  • Discovery+
19:10
IFK Göteborg IFK Göteborg Elfsborg Elfsborg
  • Discovery+
NWSL NWSL
00:00
Chicago Red Star Chicago Red Star Angel City FC Angel City FC
  • Twitch nwslofficial3
Premier Liga rusa Premier Liga rusa
18:00
Krylia Sovetov Krylia Sovetov Krasnodar Krasnodar
  • Russian Premier Liga YouTube
Primera División Argentina Primera División Argentina
01:30
Argentinos Juniors Argentinos Juniors River Plate River Plate
  • AFA Play
Serie C Serie C
20:30
Padova Padova FeralpiSalò FeralpiSalò
  • OneFootball PPV
Superliga Danesa Superliga Danesa
19:00
Nordsjælland Nordsjælland Randers Randers
  • Viasat Ultra HD
  • Viaplay.no
Tirsdag, 04.10.2022
Champions League Champions League
18:45
  • Fase de grupos
FC Bayern FC Bayern Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
18:45
  • Fase de grupos
O. Marseille O. Marseille Sporting CP Sporting CP
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Inter Milan Inter Milan FC Barcelona FC Barcelona
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Liverpool Liverpool Rangers FC Rangers FC
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Ajax Ajax Napoli Napoli
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Tottenham Tottenham
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
FC Porto FC Porto Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Club Brugge Club Brugge At. Madrid At. Madrid
  • TV 2 Play
Championship Championship
21:00
Cardiff City Cardiff City Blackburn Rovers Blackburn Rovers
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
Liga CONCACAF Liga CONCACAF
00:00
  • Semifinales
Real España Real España Alajuelense Alajuelense
  • CONCACAF YouTube
00:00
  • Semifinales
Motagua Motagua Deportivo Olimpia Deportivo Olimpia
  • CONCACAF YouTube
Serie A Brasil Serie A Brasil
01:00
Botafogo Botafogo Palmeiras Palmeiras
  • Brasileirão Play
Serie B Brasil Serie B Brasil
01:00
Guarani Guarani Londrina Londrina
  • Brasileirão Play
01:00
Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Ponte Preta Ponte Preta
  • Brasileirão Play
Onsdag, 05.10.2022
Champions League Champions League
18:45
  • Fase de grupos
RB Leipzig RB Leipzig Celtic FC Celtic FC
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
18:45
  • Fase de grupos
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Juventus Juventus Maccabi Haifa Maccabi Haifa
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Sevilla FC Sevilla FC Borussia Dortmund Borussia Dortmund
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Manchester City Manchester City København København
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Real Madrid Real Madrid Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Chelsea Chelsea AC Milan AC Milan
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
21:00
  • Fase de grupos
Benfica Benfica PSG PSG
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Play
Championship Championship
21:00
Preston North End Preston North End West Bromwich West Bromwich
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
Premier League Kazajistán Premier League Kazajistán
PD
Akzhayik Uralsk Akzhayik Uralsk FC Turan FC Turan
  • OneFootball
Serie A Brasil Serie A Brasil
02:30
Juventude Juventude Corinthians Corinthians
  • Brasileirão Play
Serie B Brasil Serie B Brasil
00:00
Grêmio Grêmio CSA CSA
  • Brasileirão Play
00:00
CRB CRB Chapecoense Chapecoense
  • Brasileirão Play
00:00
Brusque Brusque Sport Recife Sport Recife
  • Brasileirão Play
00:00
Vila Nova Vila Nova Criciúma Criciúma
  • Brasileirão Play
00:00
Operário PR Operário PR Vasco da Gama Vasco da Gama
  • Brasileirão Play
02:30
Cruzeiro Cruzeiro Ituano Ituano
  • Brasileirão Play
02:30
Náutico Náutico Tombense Tombense
  • Brasileirão Play
02:30
Grêmio Novorizontino Grêmio Novorizontino Bahía Bahía
  • Brasileirão Play
Torsdag, 06.10.2022
Europa Conference League Europa Conference League
18:45
  • Fase de grupos
Anderlecht Anderlecht West Ham West Ham
  • Viasport 3
  • Viaplay.no
18:45
  • Fase de grupos
Sivasspor Sivasspor KF Ballkani KF Ballkani
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Molde Molde Shamrock Rovers Shamrock Rovers
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
18:45
  • Fase de grupos
Lech Poznan Lech Poznan Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
1.FC Slovácko 1.FC Slovácko Nice Nice
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
FC Pyunik FC Pyunik Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Silkeborg IF Silkeborg IF FCSB FCSB
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
SC Dnipro SC Dnipro Vaduz Vaduz
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Villarreal Villarreal Austria Wien Austria Wien
  • Viasport +
  • Viaplay.no
21:00
  • Fase de grupos
AZ Alkmaar AZ Alkmaar Apollon Limassol Apollon Limassol
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
FC Basel FC Basel Slovan Bratislava Slovan Bratislava
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Gent Gent Djurgårdens IF Djurgårdens IF
  • Viasport 3
  • Viaplay.no
21:00
  • Fase de grupos
FC Köln FC Köln Partizan Beograd Partizan Beograd
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Hearts Hearts Fiorentina Fiorentina
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
21:00
  • Fase de grupos
Slavia Praha Slavia Praha Cluj Cluj
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
RFS Riga RFS Riga Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir
  • To be confirmed
Europa League Europa League
18:45
  • Fase de grupos
Malmö FF Malmö FF Union Berlin Union Berlin
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
AS Monaco AS Monaco Trabzonspor Trabzonspor
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Sturm Graz Sturm Graz Lazio Lazio
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
FC Sheriff FC Sheriff Real Sociedad Real Sociedad
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
FC Zurich FC Zurich PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  • Viasport +
  • Viaplay.no
18:45
  • Fase de grupos
HJK Helsinki HJK Helsinki PFC Ludogorets PFC Ludogorets
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
AC Omonia AC Omonia Manchester Utd. Manchester Utd.
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
18:45
  • Fase de grupos
Crvena Zvezda Crvena Zvezda Ferencvaros Ferencvaros
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Arsenal Arsenal Bodø/Glimt Bodø/Glimt
  • Viasat Ultra HD
  • Viaplay.no
  • Viasat 4
21:00
  • Fase de grupos
AS Roma AS Roma Real Betis Real Betis
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
21:00
  • Fase de grupos
Freiburg Freiburg Nantes Nantes
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
SC Braga SC Braga Saint-Gilloise Saint-Gilloise
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Olympiacos Olympiacos Qarabag FK Qarabag FK
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Fenerbahçe Fenerbahçe AEK Larnaca AEK Larnaca
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Rennes Rennes Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
FC Midtjylland FC Midtjylland Feyenoord Feyenoord
  • To be confirmed
Serie A Brasil Serie A Brasil
00:00
RB Bragantino RB Bragantino Cuiabá Cuiabá
  • Brasileirão Play
00:00
Ceará Ceará Goiás Goiás
  • Brasileirão Play
00:00
Atlético GO Atlético GO Fluminense Fluminense
  • Brasileirão Play
00:30
At. Paranaense At. Paranaense Fortaleza SC Fortaleza SC
  • Brasileirão Play
02:30
CR Flamengo CR Flamengo Internacional Internacional
  • Brasileirão Play
02:30
Santos Santos Atlético Mineiro Atlético Mineiro
  • Brasileirão Play
Fredag, 07.10.2022
Indian Super League Indian Super League
16:00
Kerala Blasters Kerala Blasters East Bengals East Bengals
  • OneFootball
Serie A Brasil Serie A Brasil
00:00
Palmeiras Palmeiras Coritiba Coritiba
  • Brasileirão Play
00:00
Avaí Avaí Botafogo Botafogo
  • Brasileirão Play
01:00
América MG América MG São Paulo São Paulo
  • Brasileirão Play
Lørdag, 08.10.2022
Admiral Bundesliga Admiral Bundesliga
17:00
SCR Altach SCR Altach Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
  • OneFootball
17:00
LASK Linz LASK Linz TSV Hartberg TSV Hartberg
  • OneFootball
17:00
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt Austria Lustenau Austria Lustenau
  • OneFootball
Allsvenskan Allsvenskan
15:00
Degerfors IF Degerfors IF IK Sirius FK IK Sirius FK
  • Discovery+
Indian Super League Indian Super League
16:00
Bengaluru Bengaluru NorthEast United NorthEast United
  • OneFootball
Liga checa Liga checa
16:00
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno Sparta Praha Sparta Praha
  • OneFootball
16:00
FK Pardubice FK Pardubice FKB Jablonec FKB Jablonec
  • OneFootball
16:00
Hradec Králové Hradec Králové FK Teplice FK Teplice
  • OneFootball
19:00
Viktoria Plzen Viktoria Plzen Mlada Boleslav Mlada Boleslav
  • OneFootball
Liga eslovena Liga eslovena
15:00
NK Tabor Sežana NK Tabor Sežana NK Domžale NK Domžale
  • OneFootball
17:30
NK Maribor NK Maribor FC Koper FC Koper
  • OneFootball
Moldovan Super Liga Moldovan Super Liga
14:00
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe Dacia Buiucani Dacia Buiucani
  • OneFootball
17:00
Petrocub Hîncesti Petrocub Hîncesti FC Milsami Orhei FC Milsami Orhei
  • OneFootball
Premier League Kazajistán Premier League Kazajistán
PD
Aktobe Aktobe FC Caspiy FC Caspiy
  • OneFootball
PD
FC Aksu FC Aksu FC Tobol FC Tobol
  • OneFootball
Serie B Brasil Serie B Brasil
00:00
Criciúma Criciúma Náutico Náutico
  • Brasileirão Play
02:30
CSA CSA Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa
  • Brasileirão Play
16:00
Chapecoense Chapecoense Operário PR Operário PR
  • Brasileirão Play
21:00
Bahía Bahía Brusque Brusque
  • Brasileirão Play
21:30
Ituano Ituano Guarani Guarani
  • Brasileirão Play
21:30
Londrina Londrina Grêmio Grêmio
  • Brasileirão Play
23:30
Vasco da Gama Vasco da Gama Grêmio Novorizontino Grêmio Novorizontino
  • Brasileirão Play
23:30
Tombense Tombense CRB CRB
  • Brasileirão Play
Søndag, 09.10.2022
Admiral Bundesliga Admiral Bundesliga
14:30
Sturm Graz Sturm Graz WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
  • OneFootball
14:30
Wolfsberger AC Wolfsberger AC SV Ried SV Ried
  • OneFootball
17:00
Rapid Wien Rapid Wien Austria Wien Austria Wien
  • OneFootball
Allsvenskan Allsvenskan
15:00
Malmö FF Malmö FF IFK Värnamo IFK Värnamo
  • Discovery+
15:00
Elfsborg Elfsborg Kalmar FF Kalmar FF
  • Discovery+
15:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall IFK Göteborg IFK Göteborg
  • Discovery+
17:30
AIK Fotboll AIK Fotboll Helsingborgs IF Helsingborgs IF
  • Discovery+
17:30
Djurgårdens IF Djurgårdens IF BK Häcken BK Häcken
  • Discovery+
Indian Super League Indian Super League
16:00
Sunrisers Hyderabad Sunrisers Hyderabad Mumbai City Mumbai City
  • OneFootball
Liga checa Liga checa
16:00
Slovan Liberec Slovan Liberec Baník Ostrava Baník Ostrava
  • OneFootball
16:00
1.FC Slovácko 1.FC Slovácko Bohemians 1905 Bohemians 1905
  • OneFootball
16:00
České Budějovice České Budějovice Fastav Zlín Fastav Zlín
  • OneFootball
19:00
Sigma Olomouc Sigma Olomouc Slavia Praha Slavia Praha
  • OneFootball
Liga eslovena Liga eslovena
15:00
NK Bravo NK Bravo NK Olimpija NK Olimpija
  • OneFootball
20:15
NŠ Mura NŠ Mura NK Celje NK Celje
  • OneFootball
Moldovan Super Liga Moldovan Super Liga
14:00
FC Dinamo-Auto FC Dinamo-Auto FC Sheriff FC Sheriff
  • OneFootball
17:00
FC Bălți FC Bălți Zimbru Zimbru
  • OneFootball
Premier League Kazajistán Premier League Kazajistán
PD
FC Shakhter FC Shakhter FC Turan FC Turan
  • OneFootball
PD
Astana Astana FC Ordabasy FC Ordabasy
  • OneFootball
PD
FC Atyrau FC Atyrau FC Kairat FC Kairat
  • OneFootball
PD
FC Taraz FC Taraz FC Kyzylzhar FC Kyzylzhar
  • OneFootball
PD
FC Maktaaral FC Maktaaral Akzhayik Uralsk Akzhayik Uralsk
  • OneFootball
Serie A Brasil Serie A Brasil
00:00
Cuiabá Cuiabá CR Flamengo CR Flamengo
  • Brasileirão Play
02:00
Corinthians Corinthians At. Paranaense At. Paranaense
  • Brasileirão Play
16:00
Internacional Internacional Goiás Goiás
  • Brasileirão Play
21:00
São Paulo São Paulo Botafogo Botafogo
  • Brasileirão Play
21:00
Fortaleza SC Fortaleza SC Avaí Avaí
  • Brasileirão Play
23:00
Atlético Mineiro Atlético Mineiro Ceará Ceará
  • Brasileirão Play
23:00
Fluminense Fluminense América MG América MG
  • Brasileirão Play
23:00
Coritiba Coritiba RB Bragantino RB Bragantino
  • Brasileirão Play
Serie B Brasil Serie B Brasil
00:00
Ponte Preta Ponte Preta Vila Nova Vila Nova
  • Brasileirão Play
21:00
Sport Recife Sport Recife Cruzeiro Cruzeiro
  • Brasileirão Play
Mandag, 10.10.2022
1. Divisjon 1. Divisjon
18:00
Mjondalen IF Mjondalen IF SK Brann SK Brann
  • Discovery+
  • Eurosport Player
18:00
Åsane Fotball Åsane Fotball Raufoss Fotball Raufoss Fotball
  • Discovery+
  • Eurosport Player
18:00
Sogndal Sogndal IL Stjørdals-Blink IL Stjørdals-Blink
  • Discovery+
  • Eurosport Player
18:00
Sandnes Ulf Sandnes Ulf Grorud IL Grorud IL
  • Discovery+
  • Eurosport Player
18:00
Ranheim Fotball Ranheim Fotball Kongsvinger Kongsvinger
  • Discovery+
  • Eurosport Player
18:00
KFUM Oslo KFUM Oslo Stabaek Stabaek
  • Discovery+
  • Eurosport Player
18:00
Skeid Skeid IK Start IK Start
  • Discovery+
  • Eurosport Player
18:00
Fredrikstad Fredrikstad Bryne FK Bryne FK
  • Discovery+
  • Eurosport Player
Allsvenskan Allsvenskan
19:00
IFK Norrköping IFK Norrköping Mjällby AIF Mjällby AIF
  • Discovery+
19:10
Hammarby Hammarby Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
  • Discovery+
Indian Super League Indian Super League
16:00
Mohun Bagan Mohun Bagan Chennaiyin Chennaiyin
  • OneFootball
Liga eslovena Liga eslovena
17:30
NK Radomlje NK Radomlje ND Gorica ND Gorica
  • OneFootball
Serie A Brasil Serie A Brasil
23:00
Atlético GO Atlético GO Palmeiras Palmeiras
  • Brasileirão Play
Tirsdag, 11.10.2022
Champions League Champions League
18:45
  • Fase de grupos
Maccabi Haifa Maccabi Haifa Juventus Juventus
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
København København Manchester City Manchester City
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
PSG PSG Benfica Benfica
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
AC Milan AC Milan Chelsea Chelsea
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Borussia Dortmund Borussia Dortmund Sevilla FC Sevilla FC
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Celtic FC Celtic FC RB Leipzig RB Leipzig
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk Real Madrid Real Madrid
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
  • To be confirmed
Indian Super League Indian Super League
16:00
Jamshedpur Jamshedpur Odisha FC Odisha FC
  • OneFootball
Serie A Brasil Serie A Brasil
01:00
Santos Santos Juventude Juventude
  • Brasileirão Play
Onsdag, 12.10.2022
Champions League Champions League
18:45
  • Fase de grupos
At. Madrid At. Madrid Club Brugge Club Brugge
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Napoli Napoli Ajax Ajax
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen FC Porto FC Porto
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Tottenham Tottenham Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
FC Barcelona FC Barcelona Inter Milan Inter Milan
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Rangers FC Rangers FC Liverpool Liverpool
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Sporting CP Sporting CP O. Marseille O. Marseille
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Viktoria Plzen Viktoria Plzen FC Bayern FC Bayern
  • To be confirmed
Indian Super League Indian Super League
16:00
East Bengals East Bengals FC Goa FC Goa
  • OneFootball
Serie B Brasil Serie B Brasil
00:00
Guarani Guarani CRB CRB
  • Brasileirão Play
02:30
Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Chapecoense Chapecoense
  • Brasileirão Play
Torsdag, 13.10.2022
Europa Conference League Europa Conference League
18:45
  • Fase de grupos
Fiorentina Fiorentina Hearts Hearts
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Cluj Cluj Slavia Praha Slavia Praha
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Partizan Beograd Partizan Beograd FC Köln FC Köln
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Austria Wien Austria Wien Villarreal Villarreal
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Apollon Limassol Apollon Limassol AZ Alkmaar AZ Alkmaar
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Slovan Bratislava Slovan Bratislava FC Basel FC Basel
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir RFS Riga RFS Riga
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Djurgårdens IF Djurgårdens IF Gent Gent
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
West Ham West Ham Anderlecht Anderlecht
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
FCSB FCSB Silkeborg IF Silkeborg IF
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Nice Nice 1.FC Slovácko 1.FC Slovácko
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius FC Pyunik FC Pyunik
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva Lech Poznan Lech Poznan
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Vaduz Vaduz SC Dnipro SC Dnipro
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Shamrock Rovers Shamrock Rovers Molde Molde
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
KF Ballkani KF Ballkani Sivasspor Sivasspor
  • To be confirmed
Europa League Europa League
18:45
  • Fase de grupos
Real Betis Real Betis AS Roma AS Roma
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Feyenoord Feyenoord FC Midtjylland FC Midtjylland
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv Rennes Rennes
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Nantes Nantes Freiburg Freiburg
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Qarabag FK Qarabag FK Olympiacos Olympiacos
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
AEK Larnaca AEK Larnaca Fenerbahçe Fenerbahçe
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Saint-Gilloise Saint-Gilloise SC Braga SC Braga
  • To be confirmed
18:45
  • Fase de grupos
Bodø/Glimt Bodø/Glimt Arsenal Arsenal
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Real Sociedad Real Sociedad FC Sheriff FC Sheriff
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
PSV Eindhoven PSV Eindhoven FC Zurich FC Zurich
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Manchester Utd. Manchester Utd. AC Omonia AC Omonia
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Lazio Lazio Sturm Graz Sturm Graz
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Union Berlin Union Berlin Malmö FF Malmö FF
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Trabzonspor Trabzonspor AS Monaco AS Monaco
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
PFC Ludogorets PFC Ludogorets HJK Helsinki HJK Helsinki
  • To be confirmed
21:00
  • Fase de grupos
Ferencvaros Ferencvaros Crvena Zvezda Crvena Zvezda
  • To be confirmed
Indian Super League Indian Super League
16:00
NorthEast United NorthEast United Sunrisers Hyderabad Sunrisers Hyderabad
  • OneFootball
Liga CONCACAF Liga CONCACAF
00:00
  • Semifinales
Alajuelense Alajuelense Real España Real España
  • CONCACAF YouTube
00:00
  • Semifinales
Deportivo Olimpia Deportivo Olimpia Motagua Motagua
  • CONCACAF YouTube
Flere dager

Den mest fotballinformasjonen på TV som idag tilbys i Norge, er samlet i denne ukentlige TV-oversikten, der alle TV-kampene på både gratis og betalte TV-kanaler er inkludert.

I de kommende dagene er det allerede bekreftet 412 fotballkamper fra 40 forskjellige konkurranser, som enda skal spilles og som sendes live. Vi understreker at 107 sendes gratis, og man kan dermed se fotball gratis på TV og strømming. Mens for å se de andre 305 må du abonnere på en av betalingsoperatørene som markedsføres i Norge. Med det store antallet kamper som spilles hver uke og alt rotet med TV-rettigheter – for å vite hvor du skal se fotball på TV, er dette nettstedet et grunnleggende verktøy for å sikre at du ikke å gå glipp av noen kamper som sendes i Norge.