Fotballkamper på TV idag

Kamper med idag søndag, 16.06.2024
UEFA EM 2024 UEFA EM 2024
15:00
  • Gruppespill
Polen Polen Nederland Nederland
18:00
  • Gruppespill
Slovenia Slovenia Danmark Danmark
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
21:00
  • Gruppespill
Serbia Serbia England England
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
1. Divisjon 1. Divisjon
15:00
IK Start IK Start Stabaek Stabaek
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Lyn Fotball Lyn Fotball Sogndal Sogndal
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Sandnes Ulf Sandnes Ulf Mjøndalen IF Mjøndalen IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Ranheim Fotball Ranheim Fotball Raufoss Fotball Raufoss Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Levanger FK Levanger FK Aalesunds FK Aalesunds FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Moss FK Moss FK Bryne FK Bryne FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Egersunds IK Egersunds IK Vålerenga Vålerenga
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
1. Division Kvinner 1. Division Kvinner
13:00
Bodø/Glimt Kvinner Bodø/Glimt Kvinner KIL/Hemne KIL/Hemne
15:00
Hønefoss BK Kvinner Hønefoss BK Kvinner AaFK Fortuna AaFK Fortuna
  • TV 2 Play
  • Allente
2. divisjon 2. divisjon
14:30
Flekkerøy IL Flekkerøy IL SK Brann 2 SK Brann 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Strømmen IF Strømmen IF IK Junkeren IK Junkeren
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
Lysekloster IL Lysekloster IL Brattvåg IL Brattvåg IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:30
Alta IF Alta IF IL Stjørdals/Blink IL Stjørdals/Blink
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
3. divisjon 3. divisjon
13:30
Lillestrøm SK 2 Lillestrøm SK 2 Verdal IL Verdal IL
15:30
Orkla FK Orkla FK Rana FK Rana FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
Fredrikstad 2 Fredrikstad 2  Innstranden IL Innstranden IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Championnat National U19 Championnat National U19
16:00
PSG Academy PSG Academy Auxerre Academy Auxerre Academy
J1 League J1 League
11:00
FC Tokyo FC Tokyo Jubilo Iwata Jubilo Iwata
K League 1 K League 1
11:00
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai Seoul Seoul
Kasakhstan Premier League Kasakhstan Premier League
15:00
FC Zhetysu Taldykorgan FC Zhetysu Taldykorgan FK Zhenys FK Zhenys
  • OneFootball
17:00
Astana Astana FC Ordabasy FC Ordabasy
  • OneFootball
17:00
Yelimay Semey Yelimay Semey Aktobe Aktobe
  • OneFootball
Liga Colombiana Liga Colombiana
02:30
  • Final
Santa Fe Santa Fe Bucaramanga Bucaramanga
Maurice Revello Tournament Maurice Revello Tournament
18:15
  • Final
Ukraina Ukraina Elfenbenskysten Elfenbenskysten
MLS MLS
01:30
CF Montréal CF Montréal Real Salt Lake Real Salt Lake
01:30
New York RB New York RB Nashville SC Nashville SC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Philadelphia Union Philadelphia Union Inter Miami CF Inter Miami CF
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
New England Revolution New England Revolution Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Toronto FC Toronto FC Chicago Fire Chicago Fire
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Orlando City Orlando City Los Angeles FC Los Angeles FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Atlanta United Atlanta United Houston Dynamo Houston Dynamo
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Charlotte FC Charlotte FC DC United DC United
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
FC Dallas FC Dallas St. Louis City SC St. Louis City SC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03:30
Colorado Rapids Colorado Rapids Austin FC Austin FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
LA Galaxy LA Galaxy Sporting KC Sporting KC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Seattle Sounders Seattle Sounders Minnesota Utd. Minnesota Utd.
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes FC Cincinnati FC Cincinnati
  • MLS Season Pass (Apple TV)
NWSL NWSL
01:30
Washington Spirit Washington Spirit San Diego Wave FC San Diego Wave FC
01:30
North Carolina Courage North Carolina Courage Orlando Pride Orlando Pride
  • NWSL+
03:30
Houston Dash Houston Dash Angel City FC Angel City FC
  • NWSL+
22:00
OL Reign OL Reign Portland Thorns Portland Thorns
  • NWSL+
OFC Nations Cup OFC Nations Cup
03:00
  • Gruppespill
Tahití Tahití Samoa Samoa
06:00
  • Gruppespill
Papúa Nueva Guinea Papúa Nueva Guinea Fiyi Fiyi
  • FIFA+
Primera División Argentina Primera División Argentina
01:30
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Virslīga Virslīga
15:00
SC Grobiņa SC Grobiņa FK Jelgava FK Jelgava
  • OneFootball
17:00
FK Auda FK Auda FK Metta FK Metta
  • OneFootball
19:00
RFS Riga RFS Riga Riga FC Riga FC
  • OneFootball
Imorgen mandag, 17.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
15:00
  • Gruppespill
Romania Romania Ukraina Ukraina
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
18:00
  • Gruppespill
Belgia Belgia Slovakia Slovakia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
21:00
  • Gruppespill
Østerrike Østerrike Frankrike Frankrike
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 1
2. divisjon2. divisjon
17:00
Vålerenga 2 Vålerenga 2 Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
3. divisjon3. divisjon
15:00
Stabæk 2 Stabæk 2 Mosjøen IL Mosjøen IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
19:30
Mjøndalen IF 2 Mjøndalen IF 2 Gamle Oslo FK Gamle Oslo FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
20:00
Åsane 2 Fotball Åsane 2 Fotball Sandvikens IF Sandvikens IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
20:00
Kongsvinger 2 Kongsvinger 2 HamKam 2 HamKam 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
NWSLNWSL
04:00
Bay FC Bay FC Utah Royals FC Utah Royals FC
  • NWSL+
Tirsdag, 18.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
18:00
  • Gruppespill
Tyrkia Tyrkia Georgia Georgia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 1
21:00
  • Gruppespill
Portugal Portugal Tsjekkia Tsjekkia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
OFC Nations CupOFC Nations Cup
06:00
  • Gruppespill
New Zealand New Zealand Islas Salomón Islas Salomón
  • FIFA+
Úrvalsdeild KarlaÚrvalsdeild Karla
20:00
Fylkir Reykjavík Fylkir Reykjavík IF Vestri IF Vestri
  • OneFootball
21:15
Stjarnan Stjarnan FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
  • OneFootball
21:15
Fram Reykjavík Fram Reykjavík HK Kópavogur HK Kópavogur
  • OneFootball
21:15
ÍA Akraness ÍA Akraness KR Reykjavík KR Reykjavík
  • OneFootball
22:15
Valur Reykjavík Valur Reykjavík Víkingur R Víkingur R
  • OneFootball
Onsdag, 19.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
15:00
  • Gruppespill
Kroatia Kroatia Albania Albania
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
18:00
  • Gruppespill
Tyskland Tyskland Ungarn Ungarn
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
21:00
  • Gruppespill
Skottland Skottland Sveits Sveits
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 1
Kasakhstan CupKasakhstan Cup
17:00
  • Semifinales
FC Atyrau FC Atyrau FC Tobol FC Tobol
  • OneFootball
17:00
  • Semifinales
Yelimay Semey Yelimay Semey Aktobe Aktobe
  • OneFootball
OFC Nations CupOFC Nations Cup
05:00
  • Gruppespill
Papúa Nueva Guinea Papúa Nueva Guinea Tahití Tahití
  • FIFA+
10:00
  • Gruppespill
Samoa Samoa Fiyi Fiyi
  • FIFA+
Úrvalsdeild KarlaÚrvalsdeild Karla
21:15
Breidablik UBK Breidablik UBK KA Akureyri KA Akureyri
  • OneFootball
Torsdag, 20.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
15:00
  • Gruppespill
Slovenia Slovenia Serbia Serbia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 1
18:00
  • Gruppespill
Danmark Danmark England England
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
21:00
  • Gruppespill
Spania Spania Italia Italia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
3. divisjon3. divisjon
18:30
Skjetten Fotball Skjetten Fotball Lokomotiv Oslo FK Lokomotiv Oslo FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Copa ArgentinaCopa Argentina
02:10
  • 1/16 de Final
Boca Juniors Boca Juniors Almirante Brown Almirante Brown
MLSMLS
01:30
CF Montréal CF Montréal New York RB New York RB
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
DC United DC United Atlanta United Atlanta United
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Toronto FC Toronto FC Nashville SC Nashville SC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Inter Miami CF Inter Miami CF Columbus Crew Columbus Crew
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Charlotte FC Charlotte FC Orlando City Orlando City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:45
FC Cincinnati FC Cincinnati Philadelphia Union Philadelphia Union
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
FC Dallas FC Dallas Minnesota Utd. Minnesota Utd.
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Houston Dynamo Houston Dynamo Seattle Sounders Seattle Sounders
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Sporting KC Sporting KC Real Salt Lake Real Salt Lake
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Austin FC Austin FC Los Angeles FC Los Angeles FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
St. Louis City SC St. Louis City SC Colorado Rapids Colorado Rapids
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
LA Galaxy LA Galaxy New York City New York City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes Portland Timbers Portland Timbers
  • MLS Season Pass (Apple TV)
NWSLNWSL
01:00
NJ/NY Gotham FC NJ/NY Gotham FC San Diego Wave FC San Diego Wave FC
  • NWSL+
04:00
Angel City FC Angel City FC Racing Louisville Racing Louisville
  • NWSL+
VirslīgaVirslīga
17:00
FK Tukums 2000 FK Tukums 2000 FK Liepaja FK Liepaja
  • OneFootball
18:00
Valmiera FC Valmiera FC FK Metta FK Metta
  • OneFootball
Fredag, 21.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
15:00
  • Gruppespill
Slovakia Slovakia Ukraina Ukraina
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
18:00
  • Gruppespill
Polen Polen Østerrike Østerrike
  • To be confirmed
21:00
  • Gruppespill
Nederland Nederland Frankrike Frankrike
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 1
Copa AméricaCopa América
02:00
  • Gruppespill
Argentina Argentina Canada Canada
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
OFC Nations CupOFC Nations Cup
06:00
  • Gruppespill
Vanuatu Vanuatu New Zealand New Zealand
  • FIFA+
TreningskampTreningskamp
13:00
Molde Molde Odd Odd
  • VG+
VirslīgaVirslīga
17:00
BFC Daugavpils BFC Daugavpils FK Jelgava FK Jelgava
  • OneFootball
19:00
FK Auda FK Auda RFS Riga RFS Riga
  • OneFootball
Lørdag, 22.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
15:00
  • Gruppespill
Georgia Georgia Tsjekkia Tsjekkia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 1
18:00
  • Gruppespill
Tyrkia Tyrkia Portugal Portugal
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
21:00
  • Gruppespill
Belgia Belgia Romania Romania
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
Copa AméricaCopa América
02:00
  • Gruppespill
Perú Perú Chile Chile
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
1. Divisjon1. Divisjon
17:00
Sogndal Sogndal Kongsvinger Kongsvinger
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
ToppserienToppserien
12:45
Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner Vålerenga Kvinner Vålerenga Kvinner
  • NRK 1
  • NRK TV
  • Allente
13:00
Røa IL Røa IL Kolbotn Fotball Kolbotn Fotball
  • TV 2 Play
  • Allente
13:00
SK Brann Kvinner SK Brann Kvinner Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar
  • TV 2 Play
  • Allente
13:00
Stabaek Kvinner Stabaek Kvinner LSK Kvinner LSK Kvinner
  • TV 2 Play
  • Allente
2. divisjon2. divisjon
13:30
IL Stjørdals/Blink IL Stjørdals/Blink Skeid Skeid
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
Grorud IL Grorud IL Follo FK Follo FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
Strindheim IL Strindheim IL Kjelsås Fotball Kjelsås Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
SK Brann 2 SK Brann 2 Notodden FK Notodden FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
14:00
Eidsvold TF Eidsvold TF Strømmen IF Strømmen IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
FK Eik Tønsberg FK Eik Tønsberg Arendal Fotball Arendal Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:30
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Kasakhstan Premier LeagueKasakhstan Premier League
15:00
FC Zhetysu Taldykorgan FC Zhetysu Taldykorgan Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
  • OneFootball
15:00
FC Kyzylzhar FC Kyzylzhar Astana Astana
  • OneFootball
NWSLNWSL
02:00
Orlando Pride Orlando Pride Utah Royals FC Utah Royals FC
  • NWSL+
OFC Nations CupOFC Nations Cup
02:00
  • Gruppespill
Fiyi Fiyi Tahití Tahití
  • FIFA+
05:00
  • Gruppespill
Samoa Samoa Papúa Nueva Guinea Papúa Nueva Guinea
  • FIFA+
Úrvalsdeild KarlaÚrvalsdeild Karla
16:00
IF Vestri IF Vestri Valur Reykjavík Valur Reykjavík
  • OneFootball
19:00
HK Kópavogur HK Kópavogur Stjarnan Stjarnan
  • OneFootball
21:15
Víkingur R Víkingur R KR Reykjavík KR Reykjavík
  • OneFootball
VirslīgaVirslīga
13:00
SC Grobiņa SC Grobiņa Riga FC Riga FC
  • OneFootball
Søndag, 23.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
21:00
  • Gruppespill
Sveits Sveits Tyskland Tyskland
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 1
21:00
  • Gruppespill
Skottland Skottland Ungarn Ungarn
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 2
  • NRK 3
Copa AméricaCopa América
00:00
  • Gruppespill
Ecuador Ecuador Venezuela Venezuela
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
03:00
  • Gruppespill
Mexico Mexico Jamaica Jamaica
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
1. Divisjon1. Divisjon
17:00
Vålerenga Vålerenga Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
Stabaek Stabaek Levanger FK Levanger FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
Aalesunds FK Aalesunds FK Ranheim Fotball Ranheim Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
Mjøndalen IF Mjøndalen IF Egersunds IK Egersunds IK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
Åsane Fotball Åsane Fotball Moss FK Moss FK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
Bryne FK Bryne FK Lyn Fotball Lyn Fotball
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
17:00
Raufoss Fotball Raufoss Fotball IK Start IK Start
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
2. divisjon2. divisjon
12:00
FK Gjøvik-Lyn FK Gjøvik-Lyn Alta IF Alta IF
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
13:00
FK Ørn Horten FK Ørn Horten SK Vard Haugesund SK Vard Haugesund
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:00
Viking FK 2 Viking FK 2 Kvik Halden Kvik Halden
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
15:30
Brattvåg IL Brattvåg IL Flekkerøy IL Flekkerøy IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
FK Jerv FK Jerv Lysekloster IL Lysekloster IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
IL Hødd IL Hødd Sotra SK Sotra SK
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
K League 1K League 1
11:00
Incheon United Incheon United Pohang Steelers Pohang Steelers
  • OneFootball
12:00
Jeju United Jeju United Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  • OneFootball
Kasakhstan Premier LeagueKasakhstan Premier League
15:00
FC Atyrau FC Atyrau FC Tobol FC Tobol
  • OneFootball
15:00
FK Zhenys FK Zhenys FC Ordabasy FC Ordabasy
  • OneFootball
17:00
Aktobe Aktobe FC Shakhter FC Shakhter
  • OneFootball
17:00
FC Turan FC Turan Yelimay Semey Yelimay Semey
  • OneFootball
MLSMLS
01:30
New York RB New York RB Toronto FC Toronto FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
DC United DC United Houston Dynamo Houston Dynamo
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Philadelphia Union Philadelphia Union Charlotte FC Charlotte FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Columbus Crew Columbus Crew Sporting KC Sporting KC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Orlando City Orlando City Chicago Fire Chicago Fire
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
FC Cincinnati FC Cincinnati New England Revolution New England Revolution
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Minnesota Utd. Minnesota Utd. Austin FC Austin FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Nashville SC Nashville SC New York City New York City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
St. Louis City SC St. Louis City SC Atlanta United Atlanta United
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03:30
Colorado Rapids Colorado Rapids CF Montréal CF Montréal
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03:30
Real Salt Lake Real Salt Lake LA Galaxy LA Galaxy
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Seattle Sounders Seattle Sounders FC Dallas FC Dallas
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Portland Timbers Portland Timbers Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Los Angeles FC Los Angeles FC San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
  • MLS Season Pass (Apple TV)
NWSLNWSL
01:30
Houston Dash Houston Dash San Diego Wave FC San Diego Wave FC
  • NWSL+
04:00
Bay FC Bay FC Angel City FC Angel City FC
  • NWSL+
19:30
NJ/NY Gotham FC NJ/NY Gotham FC Washington Spirit Washington Spirit
  • NWSL+
22:00
Portland Thorns Portland Thorns Kansas City Current Kansas City Current
  • NWSL+
TreningskampTreningskamp
14:00
AIK Fotboll AIK Fotboll Viking FK Viking FK
  • VG+
Úrvalsdeild KarlaÚrvalsdeild Karla
19:00
KA Akureyri KA Akureyri Fram Reykjavík Fram Reykjavík
  • OneFootball
21:15
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur Fylkir Reykjavík Fylkir Reykjavík
  • OneFootball
21:15
Breidablik UBK Breidablik UBK ÍA Akraness ÍA Akraness
  • OneFootball
Mandag, 24.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
21:00
  • Gruppespill
Kroatia Kroatia Italia Italia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
21:00
  • Gruppespill
Albania Albania Spania Spania
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
Copa AméricaCopa América
00:00
  • Gruppespill
USA USA Bolivia Bolivia
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
03:00
  • Gruppespill
Uruguay Uruguay Panama Panama
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
2. divisjon2. divisjon
16:00
IK Junkeren IK Junkeren Vålerenga 2 Vålerenga 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
NWSLNWSL
00:00
OL Reign OL Reign Racing Louisville Racing Louisville
  • NWSL+
00:00
North Carolina Courage North Carolina Courage Chicago Red Stars Chicago Red Stars
  • NWSL+
Tirsdag, 25.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
18:00
  • Gruppespill
Frankrike Frankrike Polen Polen
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
18:00
  • Gruppespill
Nederland Nederland Østerrike Østerrike
  • To be confirmed
21:00
  • Gruppespill
England England Slovenia Slovenia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 1
21:00
  • Gruppespill
Danmark Danmark Serbia Serbia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 2
  • NRK 3
Copa AméricaCopa América
00:00
  • Gruppespill
Colombia Colombia Paraguay Paraguay
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
03:00
  • Gruppespill
Brasil Brasil Costa Rica Costa Rica
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
Onsdag, 26.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
18:00
  • Gruppespill
Ukraina Ukraina Belgia Belgia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 1
18:00
  • Gruppespill
Slovakia Slovakia Romania Romania
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • NRK 2
21:00
  • Gruppespill
Georgia Georgia Portugal Portugal
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2
21:00
  • Gruppespill
Tsjekkia Tsjekkia Tyrkia Tyrkia
  • NRK TV
  • TV 2 Play
  • Allente
  • TV 2 Sport 1
Copa AméricaCopa América
00:00
  • Gruppespill
Perú Perú Canada Canada
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
03:00
  • Gruppespill
Chile Chile Argentina Argentina
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
Torsdag, 27.06.2024
Copa AméricaCopa América
00:00
  • Gruppespill
Ecuador Ecuador Jamaica Jamaica
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
03:00
  • Gruppespill
Venezuela Venezuela Mexico Mexico
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
EliteserienEliteserien
19:00
Sandefjord Sandefjord HamKam HamKam
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
21:15
Lillestrøm SK Lillestrøm SK KFUM Oslo KFUM Oslo
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Fredag, 28.06.2024
Copa AméricaCopa América
00:00
  • Gruppespill
Panama Panama USA USA
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
03:00
  • Gruppespill
Uruguay Uruguay Bolivia Bolivia
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
EliteserienEliteserien
19:00
Odd Odd Kristiansund Kristiansund
  • TV 2 Play
  • Allente
19:00
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 Bodø/Glimt Bodø/Glimt
  • TV 2 Play
  • Allente
19:00
SK Brann SK Brann Strømsgodset IF Strømsgodset IF
  • TV 2 Play
  • Allente
21:15
Tromsø Tromsø Molde Molde
  • TV 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
Lørdag, 29.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
18:00
Åttendelsfinaler
  • To be confirmed
21:00
Åttendelsfinaler
  • To be confirmed
Copa AméricaCopa América
00:00
  • Gruppespill
Colombia Colombia Costa Rica Costa Rica
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
03:00
  • Gruppespill
Paraguay Paraguay Brasil Brasil
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
ToppserienToppserien
15:00
Kolbotn Fotball Kolbotn Fotball Stabaek Kvinner Stabaek Kvinner
  • TV 2 Play
  • Allente
15:00
Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar LSK Kvinner LSK Kvinner
  • TV 2 Play
  • Allente
15:00
Vålerenga Kvinner Vålerenga Kvinner Røa IL Røa IL
  • TV 2 Play
  • Allente
15:00
Åsane Fotball Kvinner Åsane Fotball Kvinner Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner
  • TV 2 Play
  • Allente
15:30
Lyn Fotball Kvinner Lyn Fotball Kvinner SK Brann Kvinner SK Brann Kvinner
  • NRK 1
  • NRK TV
  • Allente
2. divisjon2. divisjon
13:00
SK Vard Haugesund SK Vard Haugesund Flekkerøy IL Flekkerøy IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
13:00
Lysekloster IL Lysekloster IL FK Eik Tønsberg FK Eik Tønsberg
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
Notodden FK Notodden FK FK Jerv FK Jerv
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
MLSMLS
01:30
New York City New York City Orlando City Orlando City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
NWSLNWSL
02:00
Kansas City Current Kansas City Current Houston Dash Houston Dash
  • NWSL+
04:00
San Diego Wave FC San Diego Wave FC Chicago Red Stars Chicago Red Stars
  • NWSL+
22:00
Racing Louisville Racing Louisville Bay FC Bay FC
  • NWSL+
Søndag, 30.06.2024
UEFA EM 2024UEFA EM 2024
18:00
Åttendelsfinaler
  • To be confirmed
21:00
Åttendelsfinaler
  • To be confirmed
Copa AméricaCopa América
02:00
  • Gruppespill
Argentina Argentina Perú Perú
  • Viasport 1
  • Viaplay.no
  • Allente
02:00
  • Gruppespill
Canada Canada Chile Chile
  • Viasport 2
  • Viaplay.no
  • Allente
EliteserienEliteserien
15:00
Viking FK Viking FK Rosenborg Rosenborg
  • TV 2 Play
  • Allente
2. divisjon2. divisjon
16:00
Arendal Fotball Arendal Fotball SK Brann 2 SK Brann 2
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
16:00
Sotra SK Sotra SK Brattvåg IL Brattvåg IL
  • TV 2 Play
  • Direktesport
  • Allente
MLSMLS
01:30
CF Montréal CF Montréal Philadelphia Union Philadelphia Union
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
New York RB New York RB DC United DC United
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
New England Revolution New England Revolution Columbus Crew Columbus Crew
  • MLS Season Pass (Apple TV)
01:30
Atlanta United Atlanta United Toronto FC Toronto FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
FC Dallas FC Dallas FC Cincinnati FC Cincinnati
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Houston Dynamo Houston Dynamo Charlotte FC Charlotte FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Sporting KC Sporting KC Austin FC Austin FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02:30
Nashville SC Nashville SC Inter Miami CF Inter Miami CF
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Seattle Sounders Seattle Sounders Chicago Fire Chicago Fire
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Portland Timbers Portland Timbers Minnesota Utd. Minnesota Utd.
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps St. Louis City SC St. Louis City SC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes LA Galaxy LA Galaxy
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04:30
Los Angeles FC Los Angeles FC Colorado Rapids Colorado Rapids
  • MLS Season Pass (Apple TV)
NWSLNWSL
01:30
Washington Spirit Washington Spirit North Carolina Courage North Carolina Courage
  • NWSL+
04:00
Utah Royals FC Utah Royals FC Portland Thorns Portland Thorns
  • NWSL+
19:00
NJ/NY Gotham FC NJ/NY Gotham FC OL Reign OL Reign
  • NWSL+
Flere dager

Sportsnyheter på TV

WOSTI Fotball TV Guide, den gratis appen for å følge all fotball på TV.

WOSTI Fotball TV Guide, den gratis appen for å følge all fotball på TV.

WOSTI Football TV Guide-appen er uunnværlig for enhver fotballentusiast's mobiltelefon. Lær alle funksjonene i detalj.

Wosti -

Trett av å ikke vite når laget ditt spiller og hvor du kan se det? Er du en av dem som bruker mye tid på å bytte kanal uten å finne den kampen du leter etter? Vil du ha en guide med all fotballen som vises på TV på telefonen din? Hvis svaret ditt på noen av disse spørsmålene er ja, presenterer vi løsningen: WOSTI FootballTV-appen.

 

Den er tilgjengelig for nedlasting på enheten din både på Android (WOSTI Football TV på Google Play) og på iOS (WOSTI Football TV på App Store).

 

Ved første gangs oppstart vises en liste med alle landene slik at du kan velge ditt eget. Når du har valgt, vises alle dagens hendelser. Du kan endre datoen i den svarte linjen som vises øverst på enheten.

 

Når du klikker på en kamp, åpnes en ny fane som viser mer detaljert informasjon: dato, tid, sport, konkurranse, fase eller runde, og navnene på TV-kanalene som sender kampen. En av de store fordelene med appen er muligheten til å planlegge varsler i telefonens kalender. Ved å klikke på bjellen øverst til høyre, opprettes en ny hendelse i kalenderen, og du har muligheten til å konfigurere påminnelser for å varsle deg minutter eller timer før start slik at du ikke går glipp av et sekund.

 

I tillegg til hovedgrensesnittet inneholder appen flere funksjoner som kan nås via den utvidbare menyen. For å åpne den må du klikke på symbolet med tre horisontale linjer øverst til venstre på enheten:

 

Min Agenda lar deg tilpasse timeplanen ved å filtrere kun hendelser som interesserer deg. Du kan inkludere lag, konkurranser og TV-kanaler. For eksempel kan du lage din egen timeplan med kanalene og plattformene du har tilgang til, en sammensatt bare av favorittklubbene dine, osv. Denne delen kan nås direkte fra hovedskjermen ved å klikke på stjerneikonet øverst til høyre på enheten.

 

Med Søk har du muligheten til å velge kamper fra alle lag og konkurranser oppført i vår database. Dette lar deg fremskynde prosessen med å kjenne kampens sendetid for et bestemt lag eller en bestemt turnering i de neste 14 dagene fra søket.

 

Avansert filtrering tilbyr funksjoner som ligner på Min Agenda. Den store forskjellen er at filtrene ikke lagres når appen lukkes, slik at de kan brukes til å konsultere andre kamper eller arrangementer som er forskjellige fra de som allerede er inkludert i timeplanen din.

 

I Velg ditt land kan du velge programmet for området du befinner deg i, fra våre nettsteder: Chile, Mexico, Spania, Argentina, Peru, Colombia, Uruguay, Bolivia, Ecuador, Venezuela, Guatemala, Paraguay, El Salvador, Costa Rica, Honduras, Brasil, Portugal, Storbritannia, Nicaragua, USA, Italia, Panama, Irland, Den dominikanske republikk, Norge, Frankrike, Sverige, Finland, Canada, India, Danmark, Østerrike, Japan og arabisktalende land. Tekstene vises på språket til det valgte landet. Dette er spesielt nyttig når du reiser utenlands og vil vite hvor du kan fortsette å se de beste kampene.

 

Å vurdere denne applikasjonen tar deg til den kompatible appbutikken på telefonen din slik at du kan legge igjen din vurdering og tilbakemelding. Anmeldelser hjelper oss med å vokse for å nå flere fans, og selvfølgelig er vi oppmerksomme på alle kommentarene dine for å fortsette å forbedre innholdet og tjenesten.

 

Til slutt, nederst i den utvidbare menyen, finner du direkte lenker til WOSTI FutbolTVs kontoer på Twitter og Facebook. Vi anbefaler at du følger våre profiler på begge sosiale medier for å holde deg oppdatert med de siste nyhetene innen sportsverdenen på TV og for å ikke gå glipp av noen detaljer.


Se alle nyhetene

Den mest fotballinformasjonen på TV som idag tilbys i Norge, er samlet i denne ukentlige TV-oversikten, der alle TV-kampene på både gratis og betalte TV-kanaler er inkludert.

I de kommende dagene er det allerede bekreftet 243 fotballkamper fra 23 forskjellige konkurranser, som enda skal spilles og som sendes live. Vi understreker at 81 sendes gratis, og man kan dermed se fotball gratis på TV og strømming. Mens for å se de andre 162 må du abonnere på en av betalingsoperatørene som markedsføres i Norge. Med det store antallet kamper som spilles hver uke og alt rotet med TV-rettigheter – for å vite hvor du skal se fotball på TV, er dette nettstedet et grunnleggende verktøy for å sikre at du ikke å gå glipp av noen kamper som sendes i Norge.

Du kan sjekke en liste over kampene som sendes direkte, filtrert etter lag, konkurranser og TV-kanaler.

Fotballen i Norge begynte å utvikle seg på slutten av 1800-tallet, med etableringen av flere klubber og dannelsen av en nasjonal liga. Men det var ikke før på 1920-tallet at fotballen ble den mest populære sporten i landet.
TV-rettighetene til fotball i Norge kjøpes og selges av Norges Fotballforbund.

Noen av de beste fotballspillerne i Norges historie inkluderer Rune Bratseth, en forsvarsspiller som spilte for Rosenborg og det norske landslaget på 80- og 90-tallet; Ole Gunnar Solskjær, en angriper som spilte for Manchester United og det norske landslaget på 90- og 2000-tallet; og Morten Gamst Pedersen, en midtbanespiller som spilte for Blackburn Rovers og det norske landslaget på 2000- og 2010-tallet.